PARAMARIBO — De Politie Voetbal Vrienden (PVV) hebben zondagavond een gelijkspel kunnen afdwingen van landskampioen Robinhood. In het Franklin Essedstadion kwamen beide ploegen niet verder dan een gelijkspel (1-1). PVV ging door een doelpunt van Myroy Koeba de rust in met een 1-0 voorsprong.
Lange tijd leek het erop alsof zijn doelpunt het verschil zou gaan maken, maar Robinhood haalde laat in de wedstrijd door een doelpunt van Murgillio Esajas alsnog een punt uit de strijd; 1-1. Robinhood en PVV waren duidelijk aan elkaar gewaagd in dit duel.
“Ondanks al het zware werk van PVV, werd het met nog zes minuten te gaan alsnog gelijk”
De twee partijen gingen beiden voor de winst, waardoor het een aantrekkelijke wedstrijd werd. Beide ploegen creëerden kansen, maar het lukte alleen aan Koeba om een doelpunt te maken. De aanvaller verschalkte Robinhood doelman Jonathan Fonkel met een harde knal; 1-0.
PVV kreeg na het doelpunt meer geloof en deed er alles aan om Robinhood nog meer pijn te doen. Aan de andere kant probeerde de huidige kampioen om de schade te herstellen. Hierdoor steeg de spanning steeds meer naarmate de tijd verliep, omdat beide ploegen goede kansen creëerden.
Binhood leek haar eerste nederlaag te zullen lijden. Maar toen gebeurde het. Ondanks al het zware werk van PVV, werd het met nog zes minuten te gaan alsnog gelijk.
Robinhood kreeg buiten de zestien meter zone een vrije trap toegewezen. Esajas schoot hard op doel en de bal verdween via een been van de tegenstander in het doel; 1-1.
Overige uitslagen: Voorwaarts – Notch 2-0; Transvaal – Flora 4-0; Inter Moengotapoe – Leo Victor 2-1; Broki – Inter Wanica 5-0.
- NAKS OPENING SUNGU KONDRE TENTOONSTELLING OVER DE VERDRONKE…..
- “Netanyahu is onze grootste, rampzalige president van…..
- Shimara Jap in top 10 verkiezing Miss Universe Zuid-Holland…..
- Praten over epilepsie: Taboes doorbreken en stigma’s vermin…..
- Chinese deskundigen trainen Surinaamse agrariërs..
- Peggy Bouterse en Piet Wortel mogelijk getuigen in strafzaa…..
- Volksgezondheid slaat alarm over dengue..
- Nederland helpt bij voorbereiding erfgoed wetgeving..
- Geen werkvergunning vereist voor ondernemers..
- Minister Kuldipsingh vastbesloten corruptie te bestrijden..
- DIS-directeur Armaketo: “Tijd voor actie na succesvolle sum…..
- EBS: Stroomtarieven niet verhoogd; levering kookgas vertraa…..
- Romain Maurice Pipelers..
- Gaslevering met paar dagen vertraagd..
- Stroomtarieven niet verhoogd, meldt EBS..
- Gasboot is verlaat..
- Derde opeenvolgende DNA-vergadering afgeblazen vanwege quor…..
- Nizam Faisel Ali Khan Kallan..
- Ramsaran vs Landvreugd..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Cursisten SAO versterken vakmanschap in erfgoedbehoud..