PARAMARIBO — Purcy Rudy Olivieira, ‘Mr. AVD’, is vrijdagochtend heengegaan. Dat wordt door familie bevestigd tegenover de Ware Tijd. Olivieira, die synoniem stond voor de Avondvierdaagse (AVD/wandelmars) van de Bedrijven Vereniging Sport en Spel (BVSS), is enige tijd ziek geweest. Over de uitvaart zijn er nog geen details. Voor april dit jaar staat de zestigste editie van de wandelmars op schema.
BVSS werd in de jaren zestig opgericht. Haar grootste activiteit was de wandelmars, die behalve in Paramaribo, ook werd gebracht naar onder meer Coronie en Nickerie in de vorm van de Avondtweedaagse Plus. Bij de BVSS werd er ook een aantal jaren een bedrijvencompetitie gehouden.
Olivieira, die ruim drie decennia de leiding heeft gehad over de BVSS, kreeg enkele jaren geleden een blijvend eerbetoon toen de zittende regering besloot de accommodatie aan de Johannes Mungrastraat om te dopen tot het Purcy R. Olivieira Sportcentrum. Ook werd er later een trimbaan aangelegd.
Olivieira runde buiten de BVSS zijn eigen stichting Pro Uit, die zich met name bezighield met gezondheidsverzorgende beroepen. Hij was voorzitter van de Akademie voor peri-medische beroepen en onderzoek, had de leiding over de Beroepsvereniging voor Werkers binnen de Verzorgende Gezondheidszorg en was ook voorzitter van de Surinaamse Kankerpatiëntenvereniging.
- Inschrijven voor Staatsolie-obligatie kan vanaf USD 100/eur…..
- A20, DOE en PRO betalen gezamenlijk de waarborgsom; voorzit…..
- George Raymon D Mattos..
- D Mattos George Raymon..
- In 2025 worden vijf exploratieputten geboord in Surinaams z…..
- Caricom..
- Jeane Helene Leliënhof..
- OW-minister Nurmohamed: ‘Het was een wens van de NDP dat cr…..
- NDP klaagt Guyana aan bij Caricom: “Onrechtmatige handeling…..
- Brandstofprobleem KPS opgelost..
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale..
- Kasmiatoen – Tonia – Brandon-Nitiredjo..
- Bamboe potentieel: nieuwe kracht achter duurzame bouw..
- Presidentiële werkgroep ‘Platform Grondzaken’ ontvangt weke…..
- Grenada’s Mitchell: Bied excuses aan en betaal herste…..
- Registratie politieke organisaties: APP stukken kwijt door …..
- Politie eindelijk ingetrokken in nieuw gebouw Moengo..
- Tralalaa-economics van Chan en Bouta. Bent u de afgelopen 5…..
- Kapotte waterleidingbuis zorgt voor lage waterdruk Leiding …..
- Jagesar: Suriname verwacht in 2026 tweede FID..
- Financiën politieke partijen..