Ilonka van de Ilonka Elmont Foundation heeft opnieuw kinderen weten te inspireren. Ondanks de regen van de afgelopen dagen kwamen leerlingen van de SO Grietjebieschool, SO Jankilaan en SO Bloementuin vol enthousiasme naar het George Streepy Stadion, waar de stichting haar tweede sportdag voor kinderen met een beperking organiseerde.
De kinderen genoten zichtbaar van de uitdagende spelletjes. Projectmanager Tirzah Robles de Medina en Ilonka Elmont blikten tevreden terug. “Het was kort maar krachig. Eindelijk verliep alles precies zoals gepland,” zei Robles de Medina. De sportdag kwam tot stand in samenwerking met het Fonds Kind & Handicap en het Bureau Speciaal Onderwijs.
Stichtingsvoorzitter Elmont benadrukte de diepere waarde van de dag: “Bij zo’n sportdag draait het niet alleen om bewegen, maar om plezier hebben in samenwerken, samen moeilijke opdrachten oplossen én motorische vaardigheden ontwikkelen.”
Ze lichtte toe dat elk spel een leerdoel heeft: “We houden het bewust dynamisch. Lachen en bewegen zijn belangrijk, maar we willen ze ook laten groeien.” De stichting hoopt zo bij te dragen aan de ontwikkeling van de kinderen, onder meer door samenwerking te stimuleren en nieuwe sociale contacten mogelijk te maken.
- Carmen Elaine Sweeb-Redman..
- Henk Paul Wartes..
- Mentale gezondheid en kennen van eigen rechten centraal tij…..
- Royal Fiiman Paansu viert 10-jarig bestaan: een decennium v…..
- Adhin kan regering beter begeleiden als DNA-voorzitter..
- Bureau Slachtofferzorg start bewustwordingscampagne met kic…..
- Tropenbos Suriname opent Agroforestry-trainingscentrum in D…..
- Ex-voorzitter OKB: ‘Geen reden voor niet-bindendverklaring …..
- Surinaamse verkiezingen..
- Eigenaar servicestation overvallen door gewapende mannen..
- Overwegend regenachtig op deze maandag..
- Regering vraagt alertheid bij ‘fake’ berichten over noodhul…..
- Zes gewonden bij aanval op pro-Israëlische demonstratie in …..
- Martha Elga Smiet (70) Paramaribo 23-5-2025..
- Rosita Francis Kroes – Mo Ajok (76) Paramaribo 27-5-2…..
- Olieprijs herstelt door OPEC+-beleid..
- Simons: “Ministeries zijn geen eigendom van partijen”..
- De Arend speelt Schakel de Flora in tweede helft van veld..
- Column: Het feestje van de bontgekleurde democratie..
- Regeerakkoord ondertekend: verdeling ministeries en topposi…..
- Nieuwe coalitie tekent regeerakkoord: Samen werken aan hoop…..