Op 4 februari 2025 heeft een delegatie onder leiding van de Procureur-Generaal Garcia Paragsingh, een werkbezoek gebracht aan Apoera. De delegatie bestond naast de Procureur-Generaal uit korpschef Brian Isaacs. Tijdens het werkbezoek vond een bespreking plaats met het districtsbestuur, de kapiteins van de dorpen Apoera, Washabo en Section, schoolhoofden en de plaatselijke politie. Hierbij werd gesproken over de actuele uitdagingen in deze dorpen en mogelijkheden voor samenwerking, zoals op het gebied van veiligheid, rechtshandhaving, jeugd en zeden.
Aansluitend vond een overleg plaats met het politiepersoneel, waarin aandacht werd besteed aan hun werkomstandigheden en de specifieke veiligheidsvraagstukken in het gebied. Het bezoek werd afgesloten met een rondleiding door de dorpen, waarna de delegatie in de middag weer terugkeerde.
De Procureur-Generaal blikt tevreden terug op een vruchtbare oriëntatiebezoek en benadrukt het belang van een nauwe samenwerking tussen justitie, politie en de lokale gemeenschappen.
Het Openbaar Ministerie zal, in samenwerking met UNICEF, de mogelijkheden bekijken om de zorgpunten in deze dorpen spoedig aan te pakken.
- Digicel en EBS gaan samenwerking aan..
- Inbraak: Geld, sieraden en andere spullen gestolen..
- Business Summit Diaspora Suriname moet innovatie en investe…..
- Voetbaluitslagen van 4 februari 2025..
- El Salvador biedt aan om “gevaarlijke Amerikaanse criminele…..
- VN-rapporteur waarschuwt voor escalatie op Westelijke Jorda…..
- Ruim 600 bewoners krijgen veilig drinkwater dankzij innovat…..
- Steeds meer gevallen van kanker in Suriname..
- Wat is de bedoeling van Ahilia Welles?..
- Nieuw hoofdkwartier van politie dient als symbool voor hers…..
- Tien doden, meerdere gewonden bij schietpartij in Zweden..
- Waar is het OM? Oostburg heeft vorig jaar drie keer Bouters…..
- Voedselpakketten uit India ‘gewoon een business’..
- Geen aansluiting DA ’91 bij A20-DOE-PRO..
- Volksgezondheid onderzoekt tekort medische zeep AZP..
- Reactie Luchthavenbeveiliging op meldingen van ontvreemde s…..
- 3 dorpen Boven-Suriname voorzien van veilig drinkwater..
- BREAKING NEWS — Suriname geschorst door EITI, kans op afsch…..
- Adhin roept op tot eenheid binnen de NDP: “We hebben geen t…..
- DNA-voorzitter trekt aan de bel: wettelijke terinzage leggi…..
- Boebsingh Daniel Ramrattansing..