In de nieuwe coalitievorming heeft Alternatief 2020 een plek in het parlement met Steven Reyme, DOE een ministerspost bij Economische Zaken, maar de PRO is niet zichtbaar. Desondanks is de PRO tevreden over de gang van zaken, zei Gerold Sewcharan, voorzitter van die partij in het .-programma Suriname Kiest. De samenleving dienen is de belangrijkste drijfveer voor die samenwerking. Afgesproken is binnen de A20 combinatie dat er in één richting gekeken wordt. De burger staat centraal en de enige manier om dit doel te bereiken, is via de politiek.
Door Glenn Truideman en Rudi Esajas | Interview onderaan het artikel
Sewcharan geeft verder aan dat hij het liefst het ministerie van Justitie en Politie onder zijn hoede had. In dit kader had de PRO al een heel plan uitgewerkt. Internationaal gezien zou het Surinaams rechtsbestel herzien moeten worden. Er is echter anders beslist. Ministeries zijn geen eigendom van de partij dus hij zal zich inzetten op elk front.
De vorige regering heeft een strak economisch beleid gevoerd in opdracht van het Internationaal Montair Fonds (IMF). De aandacht voor het “individu” is daarbij uit het oog verloren. Dit is terug te zien in de verkiezingsresultaten. Het nieuwe beleid zal het tegenovergestelde zijn. Ook corruptie en criminaliteit zullen hard aangepakt worden.
- ABOP-structuren verdeeld over coalitiedeelname..
- Guatemala: Ex-paramilitairen krijgen elk 40 jaar voor oorlo…..
- Brunswijk: “Ik hoef geen positie in deze regering, het parl…..
- Man neergeschoten nabij Koffiekamp, politie onderzoekt zaak..
- RBTP pakt daders op na roof en mishandeling van taxichauffe…..
- Man neergeschoten nabij Koffiekamp..
- Michael Babb, oud-trainer en mentor van ‘Bigi Boy’, overled…..
- Structuren BEP geven groen licht voor deelname aan nieuwe …..
- BEP krijgt mandaat voor deelname aan coalitie..
- BEP krijgt groen licht van partijstructuren voor toetreding…..
- AGRESSIEVE CAMPAGNESTRIJD..
- INTENTIEVERKLARING VOOR EIGEN BELANG..
- Tankstation Derde Rijweg doelwit van gewapende overval..
- Man aangehouden na omhakken kokosnootboom bij basketbalveld…..
- Man neergeschoten nabij Koffiekamp, Brownsweg..
- Condor eerste finalist, Yelyco houdt seizoen levend ..
- Verkiezingen verlopen anders dan verwacht; OPTSU uit zorgen…..
- Coalitie tegen continuïteit..
- Suriname onderstreept duurzaamheid in ACS-vergadering..
- Oud-minister Assen: “President wil mogelijk in regering bli…..
- BRAIN DRAIN BELEID..