De kracht van de Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO) ligt in het leveren van integere bestuurders en het vermogen om de etnische politiek te doorbreken. De etnische politiek die de afgelopen jaren is gevoerd, heeft volgens de partij de ontwikkeling van het land tegengehouden. Samen met A20 en DOE, met wie de verkiezingen worden ingegaan, wil PRO een alternatief bieden voor de kiezer.
PRO-voorzitter Gerold Sewcharan benadrukt dat besturen van het land draait om integriteit en deskundigheid. “Als kandidaten niet eerlijk zijn, zal het land altijd problemen ondervinden en niet tot ontwikkeling komen,” aldus Sewcharan. In gesprek met TBN Prime Alert voegt hij toe dat er met A20 en DOE nadrukkelijk is afgesproken dat er ruimte is voor andere partijen die zich willen aansluiten.
Met deze samenwerking, waarbij A20 de inschrijvende partij zal zijn, moet er volgens Sewcharan nu een mogelijkheid zijn voor de kiezer om het oude politieke denken te doorbreken. Tot en met 15 februari is er ruimte voor partijen om zich bij deze samenwerking aan te sluiten, aangezien de organisaties zich vanaf 19 februari moeten inschrijven bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS) voor deelname aan de verkiezingen.
Afgesproken is dat DOE de lijsttrekker zal leveren, A20 de nummer 2, en PRO de 3e plaats zal bezetten. De overige 48 plaatsen worden in overleg verder ingevuld. Op dit moment voert PRO gesprekken met twee partijen, waarvan de namen niet worden genoemd.
Sewcharan stelt dat de partij geleerd heeft van de vorige verkiezingen, waar het duidelijk werd dat kiezers vragen om samenwerking. PRO is dan ook niet voorbijgegaan aan deze oproep van de burger en heeft de samenwerking met A20 en DOE goedgekeurd.
- Column: Borrelpraat no. 855..
- Diverse drugs aangetroffen bij inval..
- Tractorbestuurder aangehouden na dodelijke aanrijding Caltc…..
- Trump belooft uitstel verbod, TikTok hervat activiteiten in…..
- Vrouw noemt naam officier van justitie in verband met wapen…..
- WIE NIET DEUGT, MOET PLAATS MAKEN..
- Santokhi: ‘VHP is de beste keuze en de enige optie voor een…..
- Bestuurder tractor dodelijke aanrijding in verzekering gest…..
- Twee doden bij aanrijding tussen personenauto en tractor; t…..
- Vandalisten doen 200 meter mast van Telesur omvallen in Pat…..
- VHJI viert veertig jarig jubileum..
- Suriname en het belang van (etnische) verbinding op 25 mei …..
- Jarige DSB: “Alle baby’s die vandaag geboren worden, krijge…..
- Militair aangehouden voor posten cocaïne..
- Mast Telesur door vandalisme omgevallen..
- Netanyahu pocht in de jaren 80 over hoe ze Amerika controle…..
- Telesur meldt vandalisme in Patamaccagebied: telecommunicat…..
- EERSTE OLIEOPBRENGSTEN NAAR SCHULDEISERS..
- GRONDPROBLEMATIEK ALS PROPAGANDAINSTRUMENT?..
- Deze regering draagt een goede helm..
- Smokkelaars van alcohol staan terecht..