De kracht van de Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO) ligt in het leveren van integere bestuurders en het vermogen om de etnische politiek te doorbreken. De etnische politiek die de afgelopen jaren is gevoerd, heeft volgens de partij de ontwikkeling van het land tegengehouden. Samen met A20 en DOE, met wie de verkiezingen worden ingegaan, wil PRO een alternatief bieden voor de kiezer.
PRO-voorzitter Gerold Sewcharan benadrukt dat besturen van het land draait om integriteit en deskundigheid. “Als kandidaten niet eerlijk zijn, zal het land altijd problemen ondervinden en niet tot ontwikkeling komen,” aldus Sewcharan. In gesprek met TBN Prime Alert voegt hij toe dat er met A20 en DOE nadrukkelijk is afgesproken dat er ruimte is voor andere partijen die zich willen aansluiten.
Met deze samenwerking, waarbij A20 de inschrijvende partij zal zijn, moet er volgens Sewcharan nu een mogelijkheid zijn voor de kiezer om het oude politieke denken te doorbreken. Tot en met 15 februari is er ruimte voor partijen om zich bij deze samenwerking aan te sluiten, aangezien de organisaties zich vanaf 19 februari moeten inschrijven bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS) voor deelname aan de verkiezingen.
Afgesproken is dat DOE de lijsttrekker zal leveren, A20 de nummer 2, en PRO de 3e plaats zal bezetten. De overige 48 plaatsen worden in overleg verder ingevuld. Op dit moment voert PRO gesprekken met twee partijen, waarvan de namen niet worden genoemd.
Sewcharan stelt dat de partij geleerd heeft van de vorige verkiezingen, waar het duidelijk werd dat kiezers vragen om samenwerking. PRO is dan ook niet voorbijgegaan aan deze oproep van de burger en heeft de samenwerking met A20 en DOE goedgekeurd.
- 100 militairen krijgen decoratie..
- BESCHOUWING — De molenstenen om Santokhi’s nek (2): De chan…..
- Dc Lewis niet verantwoordelijk voor grondaanvragen..
- ‘Bigi Basi’ (35) opgepakt voor bedreiging ex-vriendin en ba…..
- Regering wil via Staatsbesluit gebouwen verkopen..
- Klimaatcrisis is realiteit..
- Man aangehouden na bedreiging ex-vriendin en haar kind..
- STROOMUITVAL DREIGT IN APRIL 2025..
- Tussentijdse evaluatie 3e Decent Work Country Programme uit…..
- Richano Santokhi gaat strijd aan met zijn vader en komt op …..
- De Terugroepwet: Een bedreiging voor politieke vrijheid?..
- Betrouwbaarheid in de politiek: Clifton en Agnes over de ve…..
- Vijf dagen regen verwacht..
- De Surinaamse presidentiële koorts..
- DA’91 informeert OAS over aanpassing waarborgsom..
- Damaru voert campagne ‘Jouw stem, het verschil’..
- Rapper Poke na twee jaar terug..
- “Yoghurtprijs moest vanwege dringende redenen omhoog”..
- Quick Response Team houdt man aan ter zake bedreiging..
- BIBIS-minister ontvangt UN Independent Expert Cecilia Baill…..
- NH en UNDP zetten zich in voor 1×24 uur stroom in binnenlan…..