Het personeel van de Surinaamse Televisie Stichting (STVS) heeft vandaag een prikactie gehouden uit onvrede over de beperking van hun overuren. De actie hield in dat de poorten van het STVS-terrein gesloten bleven, waardoor zowel werknemers als bezoekers tijdelijk geen toegang hadden. Dit leidde tot een file van auto’s die de omroep wilden betreden.
De medewerkers voeren actie omdat zij niet meer dan dertig overuren per maand mogen maken, wat volgens hen onvoldoende is gezien de werkdruk. De directie van de STVS heeft hierover eerder gesprekken gevoerd met de minister van Financiën en Planning, Stanley Raghoebarsing, maar die heeft geweigerd in te stemmen met het verzoek om meer overuren toe te kennen aan het personeel.
President Chan Santokhi heeft ongeveer twee weken geleden beloofd zich over de kwestie te buigen. In reactie op de prikactie heeft hij de directeur van de STVS, Raoul Abisoina, uitgenodigd voor een gesprek op het Kabinet van de President.
Dit overleg moet duidelijkheid scheppen over de situatie en mogelijke oplossingen bieden voor de grieven van het personeel. Het is nog onduidelijk of de prikactie verdere gevolgen zal hebben en of er concrete toezeggingen worden gedaan na het gesprek met de president.
- Regering snijdt in begroting JusPol voor 2025..
- Meteodienst: Onweersbuien kustgebied en delen binnenland..
- Man met illegaal vuistvuurwapen aangehouden..
- Film ‘Everyday Dignity-Philomena Essed’ wederom…..
- Nieuwe armoedegrens vastgesteld op SRD 7.337,-..
- LatinFinance kent Suriname prijs toe voor herstructureren s…..
- Gajadien: “VHP komt in het machtscentrum”..
- Armoedegrens met SRD 59 gedaald naar SRD 7.337..
- President: Regering heeft samen met volk uitdagingen doorst…..
- Scholen in Lelydorp krijgen stabiele internetverbinding..
- Zitbanken dijk Coronie vernield en omgeving vervuild..
- ‘Mensen die kritiek hebben op voedelpakketten moeten die ni…..
- Klaaskreek klaar voor viering Tap Yari 2025..
- Bosbedekking Suriname momenteel op 92,6 procent..
- Marcelo, voormalig aanvoerder van Real Madrid en Brazilië, …..
- Adhin: ‘streven naar betere rechterlijke macht heeft niets …..
- Brunswijk: “Verkiezingen moeten goed gepland worden”..
- TotalEnergies: Eén miljoen veilige werkuren behaald in Gran…..
- 73 personen ontvangen MAS-certificaat en -vaarbewijs..
- Suriname in de schijnwerpers: de tragikomedie van deze week…..
- Brunswijk: ‘niks aan de hand bij perceel aanvraag van minis…..