Een 60-jarige Poolse katholieke priester heeft bekend dat hij donderdag een dakloze man heeft mishandeld met een bijl en daarna in brand heeft gestoken, aldus Poolse media, waaronder persbureau PAP.
De priester wordt vervolgd voor moord, meldt de Poolse aanklager.
Poolse autoriteiten vonden het lichaam van het 68-jarige slachtoffer donderdagavond op een weg in Chynow, een dorpje ten zuiden van hoofdstad Warschau. De auto van de priester werd ook op de plaats delict aangetroffen. De politie kon de priester vrijdag aanhouden.
Beide mannen zouden ruzie hebben gekregen toen ze in de auto van de priester reden. De priester stopte de auto en sloeg de man met een bijl, goot brandstof over hem heen en stak hem in brand. Kort erna overleed het slachtoffer.
Volgens het Poolse televisienetwerk TVP World had het slachtoffer op 80 procent van zijn lichaam brandwonden. Ook was er flinke schade aan zijn hoofd door een “scherp voorwerp”, concludeerden autoriteiten op basis van de autopsie.
De dakloze man zou geld hebben gedoneerd aan de kerk in ruil voor een onderkomen en de belofte dat er voor hem gezorgd zou worden voor de rest van zijn leven. Volgens de priester ging het conflict over de toekomstige woning van de man.
- Spoed luchtvaartcongres over EU-blacklisting en FAA-dreigin….
- VHP werkt maandag mee aan DNA-vergadering toelating coaliti….
- Bondru: niet in ‘slaapstand’ gaan tot de volgende verkiezin…..
- Opdoeken militaire posten in Lawa-gebied baart Granman Sime…..
- Robinhood met groot machtsvertoon bekerkampioen..
- Raoul Hellings: ‘Nog een lange weg te gaan voordat we kunne…..
- Ondernemers pitchen hun droom tijdens brunch FMF Business S…..
- Frankrijk erkent binnenkort Palestijnse staat: wereld diep ….
- Bikini’s waarin je écht kunt zwemmen..
- War 2’-trailer: Hrithik Roshan en NTR Jr. zetten het scherm…..
- Obama reageert fel op ‘bizarre’ couppoging-beschuldiging va…..
- Vriendschap met meisje geeft man geen recht op seks zonder …..
- De wereld wordt geleid door oude mannen met haast..
- Ex-minister Walden: “President Simons is sterk gestart”..
- Viertal dag na gewapende roofoverval gearresteerd..
- Man die verdacht wordt van moord, beroept zich op zelfverde….
- ABOP mag positie nieuwe korpschef en directeur DNV invullen…..
- Historische halvefinaleplek Tammenga/Fränkel in Norceca Bea…..
- Diplomatieke spanningen tussen Colombia en Ecuador na omstr….
- Overlijdensbericht..
- Maadnbad Psycho geeft exclusieve show in Paradiso: ‘Dít is …..