Een presidentiële werkgroep heeft een spoedbezoek gebracht aan de Esther Stichting om hulp en ondersteuning te bieden aan de organisatie. Dit bezoek volgde op een oproep van Gloria Bottse van Tra Fas’ De, waarna president Chan Santokhi besloot de werkgroep in te schakelen.
Tijdens het bezoek waren vertegenwoordigers van de nieuwe bond van de Esther Stichting aanwezig, evenals belangrijke functionarissen zoals Cherlique Lilienthal, woordvoerder van de president, en Harold Pultoo, geestelijk adviseur van de president.
Jerrel Mac Intosch, voorzitter van de bond voor alle werkers, gaf aan dat er concrete stappen ondernomen zullen worden om de situatie binnen de stichting te verbeteren. Pultoo benadrukte dat er twee bonden betrokken zijn bij de organisatie en dat er in de komende dagen verdere gesprekken met de regering zullen plaatsvinden om tot oplossingen te komen.
Ondanks deze ontwikkelingen blijven er op dit moment nog steeds geen medewerkers beschikbaar in de middag- en avonduren, wat een grote uitdaging vormt voor de continuïteit van de zorg binnen de Esther Stichting.
- Voormalig directeur tehuis Hoop voor Kinderen mag beroep vi…..
- Schoolgeweld escaleert: politie arresteert 15-jarige dader..
- Hakrinbank boekt over 2022 SRD 64 miljoen winst..
- Santokhi: VHP-ers moeten mekaar niet bestrijden..
- Dasai: ‘Duurzaam beleid essentieel voor toekomst Suriname…..
- Varkensboeren in Barbados lijden verlies door import uit Su…..
- Man Aangehouden voor Mishandeling van Vriendin..
- Centrale Bank publiceert Jaarverslag 2022..
- Kirsty Coventry eerste vrouwelijke en jongste voorzitter In…..
- NDP-kandidatenlijst: Simons lijsttrekker, Bouterse lijstduw…..
- Titelverdediger Giasi hersteld van verrassende nederlaag in…..
- NDP kandidatenlijst goedgekeurd door hoogste orgaan..
- Politie Regio Oost getraind in klantvriendelijkheid..
- Van politieke ontwikkeling naar echte vooruitgang!..
- Veel leekrachten staan op de kandidatenlijst van politieke …..
- Officieren roepen op tot ontheffing legerbevelhebber Kioe A…..
- Ex-gevangene mishandelt echtgenote na jaloerse woede-uitbar…..
- Ramdin: ‘OAS heeft geen invloed op grondenrechtenbeleid ..
- Interne spanningen binnen VHP: Jogi beschuldigt Bansi-Durga…..
- Veiligheidsbonden roepen ALV op na niet nagekomen afspraken…..
- Hardleerse man ingesloten na mishandelen echtgenote..