Sergio Akiemboto, ondervoorzitter van de Nationale Democratische Partij (NDP) en lid van de Commissie Inauguratie, zegt dat de begroting voor de inauguratie van de president is opgesteld volgens comptabele regels en op basis van opgevraagde offertes. “De presidentiële commissie van de zittende regering heeft als uitgangspunt genomen om het totaalbedrag binnen of rond de SRD 15 miljoen te houden, maar uiteindelijk komen we daar zelfs onder uit,” aldus Akiemboto.
Ook de namen van de buitenlandse hoogwaardigheidsbekleders die de inauguratie zullen bijwonen, zijn inmiddels bekend. Onder hen zijn: Mark Phillips, premier van Guyana namens president Irfaan Ali; De vicepresident van de Republiek Venezuela; De minister van Women’s Affairs van de Federatieve Republiek Brazilië; David Comissiong, ambassadeur van Barbados bij CARICOM namens premier Mia Mottley; De secretaris-generaal van de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS) Albert Ramdin; secretaris-generaal van de CARICOM Dr. Carla Barnett met een officiële delegatie; De prefect van Frans-Guyana, Antoine Poussieren met delegatie; De eerste vicepresident van Guyana; De Director General van het Parlement van Amerika; En een speciaal uitgenodigde vertegenwoordiger van de koning van Ghana.
Akiemboto gaat ook in op de installatie van de ministers, die op dezelfde dag zal plaatsvinden in het presidentieel paleis.
- Leerlinge (13) steekt medescholiere..
- ECD vernietigd en verwijderd vervallen producten in superma…..
- Voertuigen in beslag genomen in zaak gewapende overval Sun …..
- Surinaamse producer werkt mee aan debuutalbum Jamaicaanse z…..
- Costa Ricaanse media: ‘Suriname zet ons voor schut’ na thri…..
- ECD haalt vervallen producten uit de schappen bij supermark…..
- Reactie Kabinet van de President op berichten over vermeend…..
- SIPRI waarschuwt: wereld op rand van nieuwe nucleaire wapen…..
- Jongeren en vrouwen moeten landbouwsector in Suriname overn…..
- Digitaal dashboard verkiezingen was nuttig en betrouwbaar..
- Politicoloog Zeggen: “Coalitie rust niet op ideologische ov…..
- Oliekoorts legt onze zwakke plekken bloot..
- Man neergeschoten na woordenwisseling; verdachte aangehoude…..
- DNA informeert over stappen op weg naar beëdiging nieuw par…..
- Essed: ‘Morele tegenstelling verdeelt ons land al decenni…..
- PROF RIP..
- Aanhoudende onweersbuien vandaag..
- CBvS: verhoogde bestedingen en wisselkoersvolatiteit oorzaa…..
- Zweedse ‘kindsoldaten’ steeds vaker ingezet voor misdaad op…..
- Santokhi blijft langer in functie als VVV president moet ki…..
- Suriname geschorst door EITI..