President Donald Trump sluit niet uit dat hij rapper Sean ‘Diddy’ Combs gratie zou verlenen als hij veroordeeld wordt tot een gevangenisstraf. Tijdens een persconferentie vroeg een verslaggever van Fox News aan Trump of hij heeft overwogen om Combs gratie te geven. “Ik weet dat mensen daarover nadenken”, antwoordde Trump, “Ik weet dat veel mensen het wel aan me willen vragen.”
Trump heeft de rechtszaak niet op de voet gevolgd, vertelt hij. “Ik zou moeten kijken naar wat er aan de hand is”, aldus de president. In de tijd dat Trump te zien was in het realityprogramma The apprentice was hij naar eigen zeggen goed bevriend met de rapper. “Ik heb hem jaren niet gesproken, hij vond me toen heel aardig”, vervolgt hij. “Ik zou zeker naar de feiten kijken.”
Volgens Trump zou Combs hem de laatste tijd minder aardig hebben gevonden nadat hij de politiek in was gegaan. “Als ik het idee had dat iemand slecht behandeld wordt, of ze me nou mogen of niet, dat zou voor mij niet uitmaken.”
Begin mei ging de strafrechtzaak tegen Combs van start. De rapper wordt verdacht van onder meer mensenhandel, het dwingen tot seksuele handelingen en betrokkenheid bij een criminele organisatie.
Een van de slachtoffers is zijn ex-vriendin Cassie Ventura, die jarenlang zou zijn misbruikt door Combs, onder meer op zijn seksfeestjes die soms dagen duurden. Volgens de verdediging waren die seksfeestjes onderdeel van de levensstijl van Combs.
- Ray Neïman eregast Matinée Française..
- Bijna 50 jaar onafhankelijkheid – Tijd voor een ande…..
- Carmen Elaine Sweeb-Redman..
- Henk Paul Wartes..
- Mentale gezondheid en kennen van eigen rechten centraal tij…..
- Royal Fiiman Paansu viert 10-jarig bestaan: een decennium v…..
- Adhin kan regering beter begeleiden als DNA-voorzitter..
- Bureau Slachtofferzorg start bewustwordingscampagne met kic…..
- Tropenbos Suriname opent Agroforestry-trainingscentrum in D…..
- Ex-voorzitter OKB: ‘Geen reden voor niet-bindendverklaring …..
- Surinaamse verkiezingen..
- Eigenaar servicestation overvallen door gewapende mannen..
- Overwegend regenachtig op deze maandag..
- Regering vraagt alertheid bij ‘fake’ berichten over noodhul…..
- Zes gewonden bij aanval op pro-Israëlische demonstratie in …..
- Rosita Francis Kroes – Mo Ajok (76) Paramaribo 27-5-2…..
- Martha Elga Smiet (70) Paramaribo 23-5-2025..
- Olieprijs herstelt door OPEC+-beleid..
- Simons: “Ministeries zijn geen eigendom van partijen”..
- De Arend speelt Schakel de Flora in tweede helft van veld..
- Column: Het feestje van de bontgekleurde democratie..