President Chan Santokhi heeft zijn dank uitgesproken aan alle betrokkenen bij de verkiezingscampagne van zijn partij. In een videoboodschap richtte hij zich tot medewerkers, vrijwilligers, kandidaten, campagnevoerders en assembleeleden van de VHP.
“Niet alleen als voorzitter van de VHP, maar als een dankbare leider spreek ik mijn hartgrondige dank uit,” aldus Santokhi. Hij prees de inzet, toewijding en onuitputtelijke energie waarmee de partij de verkiezingsstrijd is aangegaan.
Hoewel de verkiezingsuitslag niet volledig in lijn ligt met de verwachting van de partij, benadrukt hij dat de campagne werd gevoerd met “passie en vastberadenheid om Suriname vooruit te helpen.”
De VHP eindigt volgens de voorlopige telling op de tweede plaats, met 17 zetels in De Nationale Assemblee, op korte afstand van de NDP. Santokhi erkent dat het resultaat anders had kunnen zijn, maar roept zijn achterban op tot vastberadenheid en vooruitkijken.
“Laten we de komende tijd benutten om verder te groeien en ons voor te bereiden op een toekomst waarin we opnieuw het verschil kunnen maken. Samen blijven we bouwen aan een sterker Suriname,” stelt hij hoopvol.
[embedded content]
- Schalkwijk: men moet niet te voorbarig zijn en de officiële…..
- Nieuwe dageraad voor Suriname..
- Cedric veroordeeld voor uitvoer 322 gram cocaïne in zuurgoe…..
- Van 4 naar 40 miljard: Leiderschap als motor voor Surinames…..
- Arbeidsinspecteurs getraind in handhaving Wet Werkvergunnin…..
- e-Gov geeft verklaring over verkiezingsdashboard..
- Vertrouwen..
- No Name stunt tegen Kampoe 2..
- 72-jarige vrouw komt om het leven bij brand in woning aan A…..
- KPS roept eigenaren geparkeerde trucks op berm Willem Campa…..
- Santokhi bood presidentschap aan Rusland en Brunswijk..
- Parmessar: Controle processen-verbaal verloopt veel te traa…..
- Oproep..
- 72-jarige bedlegerige vrouw omgekomen bij woningbrand..
- Niets dan lof voor afzwaaiende Bibis-minister Ramdin..
- Japan doneert 200 boeken aan Surinaams Diplomaten Instituut..
- Kluis met waardevolle bezittingen buitgemaakt bij overval o…..
- Quick Response Team West operationeel..
- DE ONDERHANDELINGSTAFEL..
- Na 50 jaar hanengevecht zorgzaam omgaan met Mama Sranan..
- OAS-missie signaleert tekortkomingen bij verkiezingen in Su…..