President Chan Santokhi heeft tijdens een persmoment na de bloemenhulde ter gelegenheid van de herdenking van 152 jaar Hindostaanse immigratie benadrukt dat het verkiezingsproces meer omvat dan alleen de samenstelling van De Nationale Assemblee (DNA).
“Er wordt nu te veel gefocust op de verkiezingsuitslag van alleen de DNA, terwijl het een verkiezing betrof voor De Nationale Assemblee, de ressortraden én de districtsraad,” aldus de president.
Hij onderstreepte dat het belangrijk is om te wachten op de officiële bekendmaking door het Centraal Hoofdstembureau (CHS), die volgens hem maandag wordt verwacht. “Dan pas heb je een volledig beeld van wie gekozen is – ook wie met voorkeurstemmen is binnengekomen.”
Santokhi gaf aan dat de regering gewoon haar werk voortzet. “We zijn een regering; we verkeren niet in een demissionaire situatie. Onze regeringsraad is gisteren normaal doorgegaan.”
De president stelde dat zijn regering besluiten blijft nemen die nodig zijn in het belang van het volk. Hij merkte op dat in de laatste fase van een zittingsperiode veel mensen hun zaken afgerond willen zien, of het nu gaat om betalingen, rechtspositionele kwesties of andere aangelegenheden. “Er mag geen onduidelijkheid of onzekerheid zijn in de samenleving. Het volk heeft ons een regeermandaat van vijf jaar gegeven,” aldus Santokhi.
- Tembe Art Studio wordt nieuw leven ingeblazen..
- Criminaliteitsgolf noopt autoriteiten tot spoedoverleg..
- Uitslag verkiezingen Commewijne: VHP stevig aan kop, NDP en…..
- Golf van berovingen dwingt tot heroriëntatie op veiligheid..
- Veiligheid boten Albina..
- RESPECT VOOR VENETIAAN..
- SLM-vlucht geannuleerd: passagiers en Natio gestrand..
- Stop de uitbuiting en oplichting van ons volk door de banke…..
- Operatie ‘Delta Force’: bijna honderd verdachten opgepa…..
- NPS Nederland ziet hoopvol perspectief ondanks uitblijven v…..
- De oliebelofte en de vergeten meerderheid..
- PY764: 36 jaar later blijft luchtvaartveiligheid Suriname z…..
- Nieuwe kansen voor vrouwen Rahemalweg..
- Pim de la Parra postuum in het zonnetje tijdens Caraïbische…..
- Simons: “Samenvoeging ministeries is weloverwogen besluit…..
- De verkiezingen voorbij, hoe verder?..
- Vrouwen Rahemalweg ronden textieltraining succesvol af..
- Regian Eersel verdedigt muay thai-wereldtitel tegen Brit Ja…..
- INKOMEN EN VERMOGEN ASSEMBLEELEDEN EN MINISTERS..
- Nog meer regen op deze zaterdag..
- Noorse huisarts krijgt 21 jaar cel voor verkrachtingen tijd…..