De gemeenschap van plantage Kroonenburg heeft een boot in ontvangst genomen. De officiële overhandiging, gedaan door president Chandrikapersad Santokhi, vond plaats op zondag 9 maart 2025 in aanwezigheid van onder meer First Lady Mellisa Santokhi-Seenacherry en DNA-lid Roy Mohan.
Deze boot zal vooral voordelig zijn om de arts en verplegend personeel van het gebied veilig en efficiënt de rivier over te laten steken, waardoor de toegankelijkheid van medische zorg voor de inwoners aanzienlijk wordt verbeterd. Plantage Kroonenburg, gelegen in district Commewijne, is alleen per boot bereikbaar. De bewoners ondervonden al geruime tijd uitdagingen op het gebied van transport over water, vooral als het ging om gezondheidszorg.
Door de schenking van deze boot wordt een belangrijke stap gezet in hetvergemakkelijken van medische dienstverlening. President Santokhi benadrukte dat deze voorziening een positieve impact zal hebben op de continuïteit en beschikbaarheid van zorg. Hij benadrukte het belang van goede gezondheidszorg voor alle Surinamers, ongeacht hun woonplaats.
“Met deze boot zorgen we ervoor dat de arts sneller zijn werk kan doen. Daarnaast kan deze voorziening ook bijdragen aan de verdere ontwikkeling van het gebied, bijvoorbeeld op het gebied van toerisme.”
- Activist stapt uit PDO vanwege onvrede..
- DC’s geïnformeerd over werkzaamheden..
- Politieke partijen op vrouwendag..
- Flora en Leo Victor delen punten..
- Statement tegen misinformatie, sensatiejournalistiek en sti…..
- Impact vrouwelijke leiders binnen Diplomatie..
- ABOP benadrukt op Internationale Vrouwendag het belang van …..
- Misiekaba pleit voor duidelijke balans in grondenrechtenkwe…..
- Corantijn Corporate Finance & Advisory lanceert financi…..
- Regeringsraadsvergadering: Belangrijke goedkeuringen en pre…..
- Weer 8 maart..
- Europese landen steunen Arabisch plan voor wederopbouw Gaza..
- Protest Albert Ramdin..
- VHP: “Investeer in vrouwen, versnel de vooruitgang”..
- Intended choice for OAS Secretary-General: Suriname earlier…..
- Minister Amoksi: “Geen sprake van verkrachting, maar groeps…..
- Chevron heeft tot 3 april om uit Venezuela te vertrekken..
- Indiase ondernemers op zakenmissie in Suriname..
- Mooi dat je er bent, precies zoals je bent..
- Korps Politie Suriname investeert in buurtmanagement en pre…..
- Bedrijfsleven dringt aan op duurzame hervorming van de SER..