De gemeenschap van plantage Kroonenburg heeft een boot in ontvangst genomen. De officiële overhandiging, gedaan door president Chandrikapersad Santokhi, vond plaats op zondag 9 maart 2025 in aanwezigheid van onder meer First Lady Mellisa Santokhi-Seenacherry en DNA-lid Roy Mohan.
Deze boot zal vooral voordelig zijn om de arts en verplegend personeel van het gebied veilig en efficiënt de rivier over te laten steken, waardoor de toegankelijkheid van medische zorg voor de inwoners aanzienlijk wordt verbeterd. Plantage Kroonenburg, gelegen in district Commewijne, is alleen per boot bereikbaar. De bewoners ondervonden al geruime tijd uitdagingen op het gebied van transport over water, vooral als het ging om gezondheidszorg.
Door de schenking van deze boot wordt een belangrijke stap gezet in hetvergemakkelijken van medische dienstverlening. President Santokhi benadrukte dat deze voorziening een positieve impact zal hebben op de continuïteit en beschikbaarheid van zorg. Hij benadrukte het belang van goede gezondheidszorg voor alle Surinamers, ongeacht hun woonplaats.
“Met deze boot zorgen we ervoor dat de arts sneller zijn werk kan doen. Daarnaast kan deze voorziening ook bijdragen aan de verdere ontwikkeling van het gebied, bijvoorbeeld op het gebied van toerisme.”
- $ 3.8 miljoen investering in dagbehandelunits en medisch ap…..
- Verkiezing Ramdin als secretaris-generaal OAS ‘bitterzoet…..
- President Santokhi schenkt boot aan Kroonenburg voor betere…..
- Verdachte schietincident Nickerie achter slot en grendel..
- Technical Support Consultant..
- Plein: ‘Onderwijs en ondernemerschap sleutel tot vooruitgan…..
- Guyana vraagt ICJ om Venezolaanse verkiezingen in Essequibo…..
- Verdachte aangehouden, die via etenswaren drugs het cellenh…..
- SBB-directie ontdekt onregelmatigheden bij houttransport..
- IMF verwacht 3% groei Surinaamse economie..
- President Santokhi overhandigt boot aan gemeenschap van Kro…..
- President Santokhi feliciteert minister Ramdin met historis…..
- Politiek analist Betterson verwacht grote verrassing van A2…..
- Regio Bijstand Team-West houdt verdachte van schietincident…..
- Suriname en IMF voeren gesprekken ter afronding van de nege…..
- Verdachten aangehouden voor poging tot inbraak..
- Iskah Ramin Legiman..
- Iskah Ramin Legiman..
- Argentinië rouwt om 16 doden door overstromingen..
- Voortijdige dood..
- Breaking: Ramdin gekozen tot OAS-secretaris-generaal, eerst…..