De regering-Santokhi heeft ingestemd met een omvangrijk reinigings- en herstelproject van het gesloten rioolstelsel in Paramaribo en andere districten. Dit blijkt uit een regeringsmissive van 9 juni 2025, ondertekend door president Chan Santokhi.
De werkzaamheden, die worden uitgevoerd door Unimax Contractors N.V., behelzen het schoonmaken van het bestaande rioolnetwerk en het herstel van beschadigde rioolbuizen. De opdracht is na onderhandelingen gegund voor een totaalbedrag van SRD 23.332.000.
De betaling zal worden verricht vanuit het codeerblok 1201/152/0140/625, specifiek bestemd voor ‘Werken en Diensten ten behoeve van Open- en Gesloten Riolering’ binnen de ontwerpbegroting van het ministerie van Openbare Werken.
Volgens de missive, die gebaseerd is op het voorstel van het ministerie van Openbare Werken d.d. 30 mei 2025 (kenmerk MOW 2394/25/Geh.), werd het besluit genomen tijdens de regeringsvergadering van 4 juni 2025.
De regering hoopt met deze maatregel niet alleen de leefbaarheid in stedelijke gebieden te verbeteren, maar ook gezondheidsrisico’s als gevolg van verstopte en beschadigde riolen terug te dringen.
De vicepresident, overige ministers en de directeur van het Kabinet van de President zijn middels deze missive officieel geïnformeerd over het besluit.
- Suriname en El Salvador delen punten in cruciaal duel..
- Onweersbuien vroeg in de ochtend..
- CHS roept politieke partijen op verkiezingsuitslag te respe…..
- Musk zegt ‘sorry’ voor berichten die hij over Trump op X pl…..
- Christiaan Jozef Glad (77) Amsterdam 9-6-2025..
- Agnes Francina Degenaar (75) Rotterdam 9-6-2025..
- Argentinië: Kansen én risico’s voor Peronisten en Milei na …..
- Boeklancering over politieke corruptie en de aanpak..
- Hoofdklasse basketballers De Arend naar Aruba voor Tropical…..
- OM eist celstraffen tot 8 jaar in grootschalige cocaïnezaak…..
- Somohardjo: PL wijst overname dienstauto’s af, wij dienen h…..
- Column: Op koers..
- Zee aan kritiek over missives regering..
- Lenie Terborg..
- Na vertrek Santokhi: Zullen de SLM-lijken uit de lucht vall…..
- Reyme wil samen met burgers Suriname verder verheffen..
- WISSELKOERS FLUCTUATIES VERTROUWENSCRISIS EN VRAAG EN AANBO…..
- VES-voorzitter: Koersstijging politiek steekspel; geen econ…..
- Militair mishandelt vrouw en berooft haar van sieraden..
- NDP waarschuwt voor op de valreep overheidscontracten..
- Man mishandelt zwageres; verdachte ingesloten..