Bewoners van Rahemal en Winti Wai krijgen de komende maanden de gelegenheid om onder leiding van president Chan Santokhi actief bij te dragen aan het oplossen van de uitdagingen in hun woongebieden. Donderdag heeft Santokhi op zijn kabinet de leden van twee werkgroepen voor deze wijken officieel geïnstalleerd.
Peter Atipa zal de werkgroep Rahemal aansturen, terwijl Regilio Talea de leiding heeft over de werkgroep Winti Wai. Deze werkgroepen hebben een looptijd van zes maanden en zullen zich onder meer richten op verbeteringen in de ontwatering en het tegengaan van ontbossing. Daarnaast staan het creëren van werkgelegenheid en sportfaciliteiten, het verbeteren van de medische zorg en het verstrekken van voedselpakketten op de agenda.
Van de betrokken bewoners wordt verwacht dat zij zich proactief inzetten voor de aanpak van deze en andere relevante vraagstukken in hun woongebieden. President Santokhi benadrukte het belang van een gerichte en praktische aanpak, waarbij vooral urgente zaken met realistische doelstellingen moeten worden aangepakt. Hij riep de werkgroepen op om nauw samen te werken met de verschillende ministeries om zo concrete resultaten te behalen.
De president verzocht de werkgroepen om maandelijks voortgangsrapporten in te dienen, waarin wordt aangegeven welke problemen zijn aangepakt en welke nog openstaan. Hij sprak zijn vertrouwen uit in de inzet van de leden en wenste hen veel succes bij de uitvoering van hun taken.
- SPA besluit: Wayne Telgt wordt lijsttrekker OPTSU..
- PVV klopt Leo Victor..
- VHP benadrukt belang van spirituele groei en verzoening tij…..
- OW draagt ‘water naar zee’ aan de Brantimakkawe…..
- Guyanese president: Venezolaans patrouilleschip dringt olie…..
- STEMMEN VOLKSVERTEGENWOORDIGERS VOOR ZICHZELF OF VOOR ONS?..
- IMF KLAAR MET SURINAME..
- Strafeis van tussen de 1,5 tot 8 jaar in spraakmakende corr…..
- Wijze van stemmen op een AvA – mondeling of schriftel…..
- VAN HANGMAT NAAR HELIKOPTER..
- Guyana: Venezolaans schip is olieblok in Guyanese wateren b…..
- Erkenning voor Winti groeit: 10 jaar leiderschap van Okomfo…..
- Nieuwe wet moet integriteit van politici opvoeren..
- Brunswijk na 5 dagen vasten in vol ornaat op massameeting..
- EERLIJK ZIJN OVER GELD..
- Wereldbank tevreden over samenwerking met Suriname..
- Bewolkt met af en toe wat regen..
- VHP: Ramadan in het teken van spiritualiteit, vergeving en …..
- Dambreuk te Weg naar Zee wordt aangepakt..
- NAVO-chef Rutte: Zelensky moet relatie met Trump herstellen..
- Uruguay verschuift naar centrum-links nu Orsi aantreedt..