President Chandrikapersad Santokhi heeft in het kader van open communicatie en participatie een reeks meet-and-greet bijeenkomsten georganiseerd met verschillende doelgroepen uit de samenleving. Dit driedaags evenement, welke is gestart op vrijdag 9 mei, bood burgers de gelegenheid om in gesprek te gaan met het staatshoofd, hun zorgen te delen, ideeën aan te dragen en informatie te ontvangen over het huidig beleid.
Het doel van deze bijeenkomsten was om de president rechtstreeks in contact te brengen met burgers die een belangrijke rol vervullen in de samenleving. Het bood hen een platform om in dialoog te treden met het staatshoofd, buiten de formele structuren om. Tijdens deze gesprekken werd er niet alleen informatie gedeeld over het huidig beleid, maar werd ook actief geluisterd naar de input van de deelnemers.
De groepen kregen de kans om in een informele setting de president te ontmoeten, vragen te stellen en hun visie te delen. Op vrijdag 9 mei vond de bijeenkomst plaats met leden van de gewapende machten en op zaterdag 10 mei 2025 stond het evenement in het teken van jongeren, studenten, leerkrachten en verpleegkundigen. De reeks werd op zondag 11 mei afgesloten met een ontmoeting met kappers uit het hele land.President Santokhi benadrukt dat elke stem ertoe doet en dat dialoog een essentieel onderdeel is van goed bestuur. Dit evenement onderstreept dan ook zijn inzet voor een inclusieve benadering van leiderschap en beleidsvorming.
- Goudruzie mondt uit in schietpartij in Koffiekamp..
- Ravaksur Plus ziet voorlopig af van acties..
- Mooie mensen..
- Staat negeert vonnis rechter: advocaat dreigt met beslagleg…..
- President Santokhi in dialoog tijdens driedaagse meet-and-g…..
- Dag van de Verpleging: Verplegenden verdienen meer dan onze…..
- VIDS-project ondersteunt strijd voor erkenning inheemse lan…..
- KPS rondt training ordedienstleden af..
- Tweesporen sport beleid..
- Trump haalt uit naar Democratische kritiek op Qatarees vlie…..
- Mathoera: “Eenheid van Suriname mag nooit op het spel worde…..
- Jongeman aangehouden na vermissing van minderjarig meisje..
- Schoolbroodpakket wordt uitgebreid van 117 naar 180 scholen..
- NPS distantieert zich van Stichting Bondru-campagne..
- Djelissa Bow gekroond tot Sa’Ndyuka Uma 2025: ‘ik heb er ge…..
- Spoedoverleg over beleidscrisis bij TCT: minister Ramsaran …..
- Training ordedienstleden KPS in afrondende fase..
- Staatsbegrafenis van oud-president Jules Wijdenbosch..
- Bekendmaking PURP Waterkant Mei 2025..
- Delany weigert in voorprogramma van Trey Songz te staan..
- ‘Wan Neti Gi Mama’ met Powl Ameerali..