President Chan Santokhi heeft woensdag zijn medeleven betuigd aan de nabestaanden van de slachtoffers van de tragische bootramp die zich zondagavond voltrok op de Marowijnerivier. De president tekende het condoleanceregister en stond stil bij het immense verdriet dat de ramp heeft veroorzaakt.
“Mijn gedachten gaan uit naar de families die een dierbare hebben verloren. Kracht en troost wens ik hen toe in deze bijzonder zware tijd,” aldus de president.
De ramp, waarbij meerdere dodelijke slachtoffers vielen, heeft diepe sporen nagelaten binnen de getroffen gemeenschappen. President Santokhi onderstreepte het belang van nationale solidariteit en sprak eerder zijn waardering uit voor de hulpverleners die onder moeilijke omstandigheden zoek- en reddingsacties uitvoeren.
De regering heeft eerder deze week al aangekondigd dat zij alles in het werk stelt om de getroffen families bij te staan en de oorzaken van het ongeval grondig te onderzoeken.
- Internationaal maritiem seminar gestart bij MAS..
- Troefcallkampioen Kampoe naar Nederland..
- Update: ontzielde lichamen van de vier vermiste slachtoffer…..
- CASAS: “EU-besluit is extra stimulans voor luchtvaartverbet…..
- *Surinam Airways tijdelijk uitgesloten van EU-luchtruim**..
- Kolossale Saharastofwolk trekt over Cariben..
- Surinaamse ontwerpers en modellen tonen talent..
- Camerabeelden tonen gewelddadige roofoverval te Mon Plaisir..
- Atompai: ‘We moeten niet herhalen wat afgelopen vijf jaar i…..
- Door CASAS gecertificeerde luchtvaartmaatschappijen tijdeli…..
- Opheffen van het ministerie van Arbeid is gebrek aan bewust…..
- Lijk vierde vermiste passagier bootongeluk geborgen..
- Surinam Airways mag voorlopig niet naar de EU vliegen..
- Zevende slachtoffer bootramp Marowijnerivier geborgen..
- Pawiroredjo hoopt dat rekening wordt gehouden met de wonden…..
- Surinaamse vliegtuigen worden geweerd in Europa..
- SLM getroffen door EU-maatregel; vluchten naar Cayenne tijd…..
- Legina Kromosoeto..
- Kevin M. Gompel..
- Anne-marie Helena Tijndal..
- VSB: ‘Nieuwe regering moet snel aan de slag met goed bestuu…..