President Chan Santokhi heeft gelovigen opgeroepen om met het oog op de komende verkiezingen weloverwogen beslissingen te nemen, met een helder verstand en zonder zich te laten verwarren. Dit alles met als gemeenschappelijk doel: een goed en zeker leven in Suriname. Deze oproep deed Santokhi op dinsdag 1 april tijdens een bezoek aan de Shiv Mandir te Welgedacht B, waar in verband met Navratri een gebedsdienst werd gehouden.
Terugblikkend op de recente periode van economisch herstel en het succesvolle IMF-programma, bedankte president Santokhi de aanwezigen voor hun geduld, vertrouwen en gebeden. Hij benadrukte dat de behaalde resultaten een gezamenlijk succes zijn.
De president drukte zijn gehoor op het hart om een evenwichtig leven te leiden – op persoonlijk, maatschappelijk, natuurlijk én spiritueel vlak. Hij onderstreepte de unieke en vreedzame manier van samenleven tussen diverse geloofsgemeenschappen in Suriname.
Foto: Kabinet van de President
President Santokhi prees de Surinaamse bevolking voor haar respect en tolerantie jegens alle geloofsovertuigingen – een voorbeeld voor de rest van de wereld. Hij benadrukte het belang van het in stand houden van deze vreedzame samenleving, door gebed en het koesteren van eenheid, ondanks culturele en meningsverschillen.
Daarnaast moedigde de president aan tot een gezonde levensstijl, met aandacht voor voeding, gezondheid, lichaamsbeweging en spirituele oefeningen. Hij benadrukte ook de noodzaak van balans in de samenleving, harmonie met de natuur en het milieu, en evenwicht tussen het materiële en spirituele leven.
- Ravenberg over juridische aantijgingen: ‘Het gaat hier om b…..
- Zo’n 1.650 verdachten opgepakt in eerste drie maanden 202…..
- Eigenaar van gestolen Durotank ziet zijn watertank terug te…..
- Bij diverse invallen heeft de politie afgelopen weekend aan…..
- Politieke partijen eisen vertrek van CHS-ondervoorzitter We…..
- Politie onderschept drugs, vuurwapen en contant geld bij in…..
- Suriname en China vieren 49 jaar diplomatieke betrekkingen..
- Docu ‘Meer dan kling klang klong’: ‘Uitdaging om voorbij op…..
- Suriname en China vieren 49 jaar diplomatieke betrekkingen …..
- KPS: veiligheidshandhaving wordt opgeschaald..
- Achterstallige betalingen aan leverancier voor brandweervoe…..
- Geen plan, geen rekenschap, geen geloofwaardigheid..
- HEARTS PAHO Control Drivers-model geïntroduceerd..
- Santokhi erkend: ‘Regering had beter moeten communiceren…..
- Wankelende positie van het Openbaar Ministerie..
- OKB waakt voor verkiezingsfraude..
- Franse raad van traditionele gezagsdragers brengt eerste fo…..
- Jason Yeung ongeslagen schaakkampioen van Suriname..
- Jogi: ABOP maakt zich minder druk om nationale vraagstukken..
- Geld auto-inbraak nog niet achterhaald..
- Politieke partijen komen gezamenlijk in het geweer..