President Chandrikapersad Santokhi heeft een exemplaar van het boekwerk ‘Een gestolen toekomst’, geschreven door John Brewster, in ontvangst mogen nemen. De pennenvrucht van Brewster, die momenteel niet in Suriname verblijft, werd op dinsdag 24 juni door zijn zus Clementine Brewster aan het staatshoofd overhandigd.
Brewster verdiept zich al vanaf zijn jonge jaren intensief in de Surinaamse politiek. Met zijn boek wil hij bijdragen aan een beter politiek bewustzijn en een verantwoordelijker bestuur in het land. In ‘Een gestolen toekomst’ deelt hij zijn visie, analyses en concrete adviezen gericht op zowel burgers als politici, met als doel het versterken van democratische waarden en het verbeteren van het bestuur in Suriname.
De titel van het boek verwijst naar de zorgwekkende effecten die de huidige politieke werkwijzen hebben op de toekomst van komende generaties. President Santokhi sprak zijn waardering uit voor het werk van Brewster en wees op het belang van burgers die vanuit hun betrokkenheid en deskundigheid een bijdrage willen leveren aan de ontwikkeling van het land. ‘Een g
- OM onderzoekt lek missives president: wie heeft gelekt?..
- Titelgevecht lonkt voor Bigi Boy na debuutsucces..
- Koerschaos en coalitie-onzekerheid: een explosieve mix..
- Strafzaak tegen Kromosoeto en medeverdachten hervat..
- Boetes en herstelverplichting bij politieactie tegen bromfi…..
- Presidentswoordvoerder doorbreekt stilte maar blijft vaag o…..
- Haalt de Staat Suriname het jaar 2050?..
- NDP-presidentskandidaat Simons bezoekt AZP en bespreekt uit…..
- Guyanese minister: “Gesprekken over Corantijnbrug in vergev…..
- OKB beslist op 20 juni over bindend verklaren verkiezingsui…..
- OKB beslist op 20 juni over geldigheid verkiezingsuitslag..
- Vastgoedsector Suriname geblacklist door CFATF..
- Verkiezingsuitslag nog niet bindend: OKB beslist vrijdag..
- CBvS: ‘Onzekerheid op valutamarkt zet koers onder druk’..
- JIT-brigadier aangehouden voor betrokkenheid bij ripdeal..
- ILO roept op tot actie ter bescherming huishoudelijke werke…..
- Prijs puntbrood stijgt naar SRD 6 door kostenstijging bakke…..
- Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 30 juni..
- SAB introduceert officieel handsanitizer middels donatie aa…..
- Man neergeschoten na woordenwisseling; verdachte aangehoude…..
- CBvS waarschuwt voor speculatie: wisselkoersdruk deels gevo…..