“Ik ben het al beu dat in dit land zich steeds situaties voordoen waarbij prominente mensen en mensen met politieke invloed overheidsbeleid voor eigen of particulier belang inzetten.” Dat is de felle reactie van VHP-fractieleider Asis Gajadien op de geruchten over malversaties met een perceel waar Delano Landvreugd, de minister van Binnenlandse Zaken, bij betrokken zou zijn.
Gajadien beschikt over informatie dat een met overheidsgeld gekocht perceel, ter waarde van meer dan 1 miljoen SRD, gratis ter beschikking is gesteld – met juridische titel – aan een stichting waarvan de minister voorzitter is.
“Dit kunnen wij in dit land niet langer accepteren. De president dient terstond een onderzoek in te stellen naar deze geruchtmakende zaak,” aldus Gajadien. “En als uit het onderzoek blijkt dat de minister van Grondbeleid en Bosbeheer ook onderzocht dient te worden, dan moet ook daartoe worden overgegaan.”
Delano Landvreugd, de minister van Binnenlandse Zaken, laat onze nieuwsdient in een verklaring weten onterecht beschuldigd te worden van malversaties, maar staat open voor elk onderzoek.
- VN-mensenrechtendeskundige op bezoek in Suriname..
- ‘Jouw Stem Telt’: bewuste keuzes voor een sterker Surin…..
- Damaru lanceert campagne ‘Jouw stem, het verschilR…..
- Bronto Somohardjo: “Landvreugd is de ‘prey prey’-mini…..
- 2024: Verkeersslachtoffers toegenomen; grootste groep jonge…..
- Bekendmaking..
- Grote interesse onder diaspora om te werken in Suriname..
- Ramadhin ontkent intrekken Bazo-kaarten en dure hartoperati…..
- Piloot lichtgewond bij crash privévliegtuig in Maripasoula..
- OM bevestigt ontvangst 10 verzoekschriften Wi Sranan..
- Del Castilho: Terugroepwet ongewenst, maar noodzakelijk..
- Migratie-uitdagingen en de noodzaak van een duurzaam beleid…..
- Overwegend buien en onweersbuien..
- Landbouwers twijfelen aan optimale werking Wakay-pompen..
- President Santokhi ontvangt biografie Frank Essed..
- Ex-vicepresident Adhin: ‘Openbaar Ministerie wil koste wat …..
- Bidens gratieverleningen: Van preventieve bescherming tot s…..
- Nieuwe natuurbrand bij Los Angeles: duizenden geëvacueerd..
- Merlyn Brank (62) Amsterdam 19-1-2025..
- Guno Marlon Brewster (65) Paramaribo 19-1-2025..
- Rusland blijft erbij: ‘OKB is buiten haar boekje gegaan…..