“Ik ben het al beu dat in dit land zich steeds situaties voordoen waarbij prominente mensen en mensen met politieke invloed overheidsbeleid voor eigen of particulier belang inzetten.” Dat is de felle reactie van VHP-fractieleider Asis Gajadien op de geruchten over malversaties met een perceel waar Delano Landvreugd, de minister van Binnenlandse Zaken, bij betrokken zou zijn.
Gajadien beschikt over informatie dat een met overheidsgeld gekocht perceel, ter waarde van meer dan 1 miljoen SRD, gratis ter beschikking is gesteld – met juridische titel – aan een stichting waarvan de minister voorzitter is.
“Dit kunnen wij in dit land niet langer accepteren. De president dient terstond een onderzoek in te stellen naar deze geruchtmakende zaak,” aldus Gajadien. “En als uit het onderzoek blijkt dat de minister van Grondbeleid en Bosbeheer ook onderzocht dient te worden, dan moet ook daartoe worden overgegaan.”
Delano Landvreugd, de minister van Binnenlandse Zaken, laat onze nieuwsdient in een verklaring weten onterecht beschuldigd te worden van malversaties, maar staat open voor elk onderzoek.
- A20 uit onvrede over lijsttrekkerskeuze van DOE..
- Paramaribo enkele dagen zonder water..
- Column: Partijendemocratie versus volkssoevereiniteit..
- Update: Kapitale Delicten KPS brengt klaarheid in vermissin…..
- Micle Fung You Kee rekent op veel positiefs in het Jaar van…..
- ‘Transformatie en groei staan centraal bij Jaar van de Slan…..
- Nurmohamed wil geen leningen om problemen met vuilophaal op…..
- MinOWC roept bedrijven op voor deelname Onderwijs- en Beroe…..
- Hassankahn: ‘Nationale eenheid en eerlijkheid rond verkiezi…..
- Eerste voedselcontainers uit India aangekomen; garantie vei…..
- Verdachte gearresteerd voor online verspreiding pornografis…..
- Inbreker tijdens inbraak in woning aangehouden..
- Basketbalster Marica: ‘Ik ben weer bij De Arend’..
- Cedric van Samson zal uitspraken pas rectificeren als de re…..
- Eskak ontkent berichten over importkiezers..
- Hoogdorp: ‘Leerkrachten worden steeds ontevredener’..
- Morgen duidelijk of er een politiek alternatief komt..
- Colombiaanse vliegtuigen met gedeporteerden arriveren in Bo…..
- 13-jarige tiener voor diefstal door de politie aangehouden..
- Zakelijke conferenties bieden kansen voor Surinamers lokaal…..
- Man (27) op J.A. Pengelluchthaven aangehouden voor versprei…..