De wereldberoemde TikTok-ster Khaby Lame is in de Verenigde Staten aangehouden door de immigratiedienst ICE (Immigration and Customs Enforcement) wegens een immigratieovertreding. Dat meldt een woordvoerder van het agentschap in een verklaring verkregen door DailyMail.com.
De 25-jarige Lame – een Italiaans staatsburger geboren in Senegal – werd op donderdag 6 juni vastgehouden op de Harry Reid International Airport in Las Vegas. Uit documenten blijkt dat hij op 30 april de Verenigde Staten binnenkwam, maar langer in het land verbleef dan toegestaan volgens de regels van zijn visum.
Volgens ICE ging het om een visumoverschrijding in de VS, waarvoor hij werd aangehouden. Lame, wiens volledige naam Seringe Khabane Lame is, kreeg uiteindelijk toestemming om vrijwillig het land te verlaten, zonder dat sprake is van een officiële uitzetting of inreisverbod.
Khaby Lame werd tijdens de coronapandemie wereldwijd bekend met zijn ironische en stille video’s waarin hij populaire life hacks op humoristische wijze ontkracht. Met meer dan 160 miljoen volgers behoort hij tot de grootste TikTok-sterren ter wereld. Zijn aanpak, waarbij hij zonder woorden universele situaties verbeeldt, maakte hem razend populair op sociale media.
Het is onduidelijk of de visumkwestie invloed zal hebben op zijn geplande activiteiten of samenwerkingen in de Verenigde Staten. Wel lijkt er sprake te zijn van een soepele afhandeling met de autoriteiten, waardoor een terugkeer naar de VS op termijn mogelijk blijft.
- Hoogste orgaan NDP akkoord met posities partij en samenwerk…..
- A20, DOE en PRO krijgen mandaat voor coalitiedeelname..
- Man kapt kokosboom zonder toestemming: schade aan elektrici…..
- RUSTDAG RUSTIG RESPECTEREN..
- Waarom sommige mensen de pijn van anderen bespotten..
- Misverstanden, verdraaiingen en het verdriet van een broods…..
- PRO kiest voor regeringsdeelname met A20: “Niet meedoen is …..
- Politieke partijen hebben mandaat om samen te werken met ND…..
- PRO-leden stemmen in met coalitiedeelname A20..
- Suriname krijgt zijn eerste vrouwelijke president..
- Gezochte zanger O.T. Puur opgepakt met illegaal vuurwapen..
- Rechtszaak SPSB wordt eind juni vervolgd met getuigenverhoo…..
- SURINAME VERDIENT BETER DAN VERDEELDHEID..
- TIJD VOOR EEN NEUTRALE PRESIDENT?..
- Treurig..
- OKB: “Te veel ongeregeldheden bij stembureaus zorgen voor o…..
- Partijstructuren NPS steunen deelname aan nieuwe coalitie..
- NPS neemt sleutelposities op zich in nieuwe coalitie..
- Spoedcongres NPS geeft unaniem mandaat voor coalitiedeelnam…..
- Brunswijk: Ik ga vanavond honderd procent tekenen..
- Partijraad PL staat massaal achter gegeven woord aan NDP..