PARAMARIBO — De Surinaamse manage Ponderosa doet zaterdag en zondag mee aan de Inter Caribbean Show Jump Competition, die voor het eerst wordt gehouden op Jamaica. Jason Alfaisi, Jeamo Karsodikromo en Amora Karsodikromo zijn dinsdag, samen met coach Shaun Lim A Po, afgereisd naar het eiland. Het trio krijgt donderdag de gelegenheid te oefenen op de paarden die aan hen worden toegewezen.
Anthousa Karsodikromo-Lim A Po vertelt aan de Ware Tijd dat Alfaisi en de Karsodikromo’s goed gemotiveerd zijn en zich ook goed hebben voorbereid op de wedstrijden. “Ze zijn er klaar voor!” garandeert ze. Op 16 en 17 augustus kwam het drietal in actie tijdens het ‘Jump to Glory’-paardenspringtoernooi van Club Neutraal.
Jamaica, dat in de regio participeert in wedstrijden, zal voor het eerst als gastheer optreden van een internationaal evenement. De wedstrijden zijn op het B- (hindernissen tot 1 meter hoogte) en L-niveau (1,10-1,15 meter) – Jamaica heeft nog geen paarden die op een hoger niveau springen – en worden gehouden in de Saint Ann Polo Club Drax Hall in Saint Ann’s Bay, Saint Ann. Behalve Jamaica en Suriname zijn er deelnemers uit Guadeloupe, Frans-Guyana, Martinique en de Bahama’s.
Tijdens het evenement zijn er individuele prijzen in elke categorie en aan het einde zijn er overall prijzen over beide dagen in alle categorieën. Daarnaast zal de landenprijs worden uitgereikt op basis van de prestaties van de diverse teams.
- Transformatie Queens Hotel: ‘We spelen in op de veranderde …..
- Ramdin weerspreekt valse berichtgeving met klem..
- UNDP en Suriname versterken samenwerking voor duurzame ontw…..
- Culinaire cruciaal binnen toerisme..
- Selectie nieuwe korpschef: competenties zullen gelden..
- OAS weerspreekt aantijgingen, Ramdin verdedigt beleid en pe…..
- Buitenposten Suriname na 1 november anders ingevuld..
- Eén dode bij uit de hand gelopen familieruzie..
- Man omgekomen na uit de hand gelopen familieruzie..
- Parmessar: ‘De regering zal in financieel zwaar weer rake…..
- Rabidin brengt lied uit in verband met 135 jaar Javaanse im…..
- Vicepresident Rusland: regering werkt niet mee aan wurgcont…..
- Man overleden na uit de hand gelopen familieruzie.
- Sollicitatieoproep CBvS – medewerker Bibliotheek..
- Suriname betuigt medeleven na dodelijk helikopterongeluk in…..
- Verkeersveiligheidsmaand van start: ‘Geen haast is een leve…..
- Bryan Isaacs voorlopig ter beschikking van JusPol-minister..
- Misiekaba: ‘Overheid heeft een achterstandsbetaling van SRD…..
- Eerste lichting gecertificeerde mediators klaar voor inzet …..
- ICS/IMS-training afgerond: meer dan 80 professionals gecert…..
- Frisse wind of dekmantel?..