De politie heeft op zaterdag 14 juni 2025 in het kader van Operatie Delta Force een gerichte controleactie uitgevoerd bij het Shell-tankstation van Dijk aan de Wilhelminastraat. De actie werd uitgevoerd door een gemengd team van leden van het Quick Response Team Noord en de politiepost Geyersvlijt.
De actie was gericht tegen ordeverstoorders die zich ter plaatse ophielden en gebruikmaakten van voertuigen met zware geluidsinstallaties, wat voor ernstige geluidsoverlast zorgde in de omgeving. Daarnaast werd er specifiek gecontroleerd op bromfietsers die hun uitlaatpijpen hadden aangepast tot zogenoemde ‘drukpijpen’, wat eveneens tot verstoring van de openbare orde leidt.
Tijdens de controle werden maar liefst achttien bromfietsen met drukpijp en een voertuig in beslag genomen. De betrokken bestuurders kregen een boete opgelegd en zijn hangende het onderzoek in de gelegenheid gesteld om hun voertuigen technisch in orde te maken en ontbrekende documenten, waaronder voertuig- en identiteitsbewijzen, alsnog aan te leveren.
Met deze gecoördineerde actie benadrukt de politie haar niet-aflatende inzet voor een veilige en leefbare samenleving. De politie laat verder weten dat soortgelijke controles in het kader van Operatie Delta Force onverminderd zullen worden voortgezet in meerdere ressorten.
- Minister Dasai: “Klimaatverandering is onze grootste uitdag…..
- Cotino vertrouwt op morele plicht nieuwe coalitie..
- Bedrijven op zoek naar werknemers tijdens het Recruitment E…..
- Eerste steen voor leerwerkplaatsen Matoekoe: ‘Samenbouwen a…..
- Verkiezingsuitslag Paramaribo definitief vastgesteld..
- Suriname en El Salvador delen punten in cruciaal duel..
- Onweersbuien vroeg in de ochtend..
- CHS roept politieke partijen op verkiezingsuitslag te respe…..
- Musk zegt ‘sorry’ voor berichten die hij over Trump op X pl…..
- Christiaan Jozef Glad (77) Amsterdam 9-6-2025..
- Agnes Francina Degenaar (75) Rotterdam 9-6-2025..
- Argentinië: Kansen én risico’s voor Peronisten en Milei na …..
- Boeklancering over politieke corruptie en de aanpak..
- Hoofdklasse basketballers De Arend naar Aruba voor Tropical…..
- OM eist celstraffen tot 8 jaar in grootschalige cocaïnezaak…..
- Somohardjo: PL wijst overname dienstauto’s af, wij dienen h…..
- Column: Op koers..
- Zee aan kritiek over missives regering..
- Lenie Terborg..
- Na vertrek Santokhi: Zullen de SLM-lijken uit de lucht vall…..
- Reyme wil samen met burgers Suriname verder verheffen..