PARAMARIBO — E.A., 30 jaar, is wegens het plegen van een inbraak en diefstallen ingesloten door de politie. Bij de inbraak had hij een 100 lbs-gascilinder weggenomen. Volgens het Korps Politie Suriname werd de verdachte in beeld gebracht door de unit Strafzaken in samenwerking met het Directoraat Nationale Veiligheid.
Na zijn aanhouding op 26 februari aan de Van Sommelsdijckstraat door leden van het Regio Bijstandsteam Paramaribo werd tijdens het onderzoek ontdekt dat E.A. eerder dit jaar een Yamaha-bromfiets en een e-bike had gestolen bij respectievelijk het Sint Vincentius Ziekenhuis en het voetbalstadion op het Monseigneur Aloysius Zichem Sportcentrum. Zowel de gascilinder, de bromfiets als de e-bike is door de politie achterhaald en in beslag genomen.
Het KPS schrijft dat de rechtmatige eigenaren van de rijtuigen nog onbekend zijn. Deze mensen worden opgeroepen om zich te melden bij de unit Strafzaken op het Herman E. Gooding Bureau Nieuwe Haven voor verdere afhandeling.
- Effecten klimaatverandering in kustvlakte niet zo alarmeren…..
- Ben anti-ZIONIST OMDAT IK DE DOCHTER BEN VAN HOLOCAUST-OVER…..
- Column: Regionale mogelijkheden..
- Hulp samenleving van belang om buste Trefossa terug te vind…..
- VHP: ‘Waarborgsom volgens procedure betaald’..
- NDP wil digitalisering van de overheid..
- Miljardeninvesteringen en nieuwe boringen op komst in Surin…..
- Stephen Comvalius over de crisis in de Surinaamse gezondhei…..
- Waarborgsom VHP, ABOP en PVP op dezelfde manier betaald..