PARAMARIBO — E.A., 30 jaar, is wegens het plegen van een inbraak en diefstallen ingesloten door de politie. Bij de inbraak had hij een 100 lbs-gascilinder weggenomen. Volgens het Korps Politie Suriname werd de verdachte in beeld gebracht door de unit Strafzaken in samenwerking met het Directoraat Nationale Veiligheid.
Na zijn aanhouding op 26 februari aan de Van Sommelsdijckstraat door leden van het Regio Bijstandsteam Paramaribo werd tijdens het onderzoek ontdekt dat E.A. eerder dit jaar een Yamaha-bromfiets en een e-bike had gestolen bij respectievelijk het Sint Vincentius Ziekenhuis en het voetbalstadion op het Monseigneur Aloysius Zichem Sportcentrum. Zowel de gascilinder, de bromfiets als de e-bike is door de politie achterhaald en in beslag genomen.
Het KPS schrijft dat de rechtmatige eigenaren van de rijtuigen nog onbekend zijn. Deze mensen worden opgeroepen om zich te melden bij de unit Strafzaken op het Herman E. Gooding Bureau Nieuwe Haven voor verdere afhandeling.
- Verkiezingsthema’s en herkenning politieke partijen op weg …..
- CDS-medewerkers betrokken bij ernstig verkeersongeval..
- Shemar Rier nieuwe voorzitter Jeugdraad Suriname..
- Amateurisme en/of naïviteit?..
- Ori in Newsweek: onderwijs, cultuur en internationale samen…..
- Erkenning profleague..
- Assembleelid Plein: “Gregory Rusland wordt president”..
- Jörgen Raymann: ‘Kijk anders naar diversiteitsbeleid’..
- Suriname heeft te veel rijkdom om armoede te moeten ervaren…..
- Strafzaak Kromosoeto en Hew A Kee 21 maart weer op de rol..
- Openbaar Ministerie persisteert bij strafeis van 8 jaar in …..
- Podiumkunst ter aanmoediging om democratie te beleven..
- PALU: ‘Samenleving zit bovenop IMF inflatie tijdbom’..
- Volleybalsters Condor revancheren zich op Yellow Birds..
- ‘Zie ginds komt de stoomboot uit Spanje aan..
- Amerikaans bedrijf Firefly doet eerste maanlanding..
- Bromfiets dief aangehouden en in verzekering gesteld..
- Suriname achter protest tegen Venezolaanse provocatie in Gu…..
- Situatie Brantimakaweg te Weg naar Zee meer dan urgent..
- Verdachte herkend aan lichaamskenmerken en aangehouden na r…..
- Na moskeeën nu verbetering mandirs..