PARAMARIBO – De doorstart is vandaag gegeven voor de bouw van het nieuwe hoofdbureau van politie. Het is na 45 jaar dat het Korps Politie Suriname (KPS) weer een officieel hoofdkwartier zal hebben. Het laatste gebouw werd op 25 februari 1980 in brand geschoten tijdens de militaire staatsgreep.
De bouw zal 18 maanden duren en de verwachting is dat de oplevering in april 2026 zal plaatsvinden. Het gaat om een geheel nieuw ontwerp dat zal bestaan uit drie verdiepingen. De kosten zijn geraamd op USD 7 miljoen en worden bekostigd uit de staatsbegroting.
De aannemer belooft een goed handhavings- en commandocentrum neer te zetten, dat een voorname rol zal spelen bij de veiligheid. “Een tweede huis”, zal het nieuwe gebouw volgens politiebaas Bryan Isaacs zijn voor de politiemensen die gebruik zullen maken van het nieuwe gebouw. “Een baken voor rule of law.”
Fototekst: President Chandrikapersad Santokhi heeft het startsein gegeven voor de bouw van het hoofdbureau van politie.
- Kruidenbad heeft niet geholpen bij uitvoer cocaïne..
- Up date: Drie arrestanten ontvlucht uit het cellenhuis Keiz…..
- “Kruidenbad faalt: Drugskoerier aangehouden..
- “Parmessar moet vertellen hoeveel schulden hij bij OW heeft…..
- ONONTKOOMBARE FEITELIJKHEDEN..
- Gaza juicht bij begin staakt-het-vuren tussen Israël en Ham…..
- Man ondanks kruidenbad voor drugssmokkel toch in de kraag g…..
- Virale woede in Abra Broki..
- De Nieuwe Leeuw verwijt DNA “rekenkundig foefje”..
- IS RUSLAND COACH OF STERSPELER?..
- USD 3,4 MILJARD OVERHEIDSSCHULD..
- Narcotica Brigade treedt op bij drugshaarden..
- 650 camera’s voor verhoogde veiligheid in Suriname..
- Geen extra vertragingen bij opnieuw wijzigen waarborgsom..
- PL zal kandidaten aan partijraad voorstellen ter goedkeurin…..
- Postverzender die militair blijkt te zijn overgedragen aan …..
- Verkiezingsactoren informeren diplomaten over verkiezingspr…..
- Hoe Trump van plan is de controle over de overheid te verst…..
- De Arend gehuldigd voor geleverde prestaties..
- Nieuwe hoofdkapitein Cottica wil rust, vrede en eenheid..
- POLITIEBOND EN KORPSCHEF..