PARAMARIBO — De politie zal vanaf woensdag “harde maatregelen” treffen tegen de weggebruikers die het parkeerverbod overtreden dat geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Dat schrijft het Korps Politie Suriname (KPS) maandagmiddag op zijn website.
Vrijdagavond maakte het kabinet van de president in een persbericht bekend dat er een strikt parkeerverbod geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Die bekendmaking volgde nadat er vrijdag op met name sociale media afkeer werd uitgesproken over de vele voertuigen op het plein.
Het kabinet gaf aan dat bij overtreding van het parkeerverbod op het Onafhankelijkheidsplein maatregelen zullen worden getroffen. Nu laat het KPS als bevoegde instantie weten op te zullen treden tegen de weggebruikers die hun voertuigen toch daar parkeren.
“Wij verzoeken u vriendelijk om gebruik te maken van de aangewezen parkeerfaciliteiten in de directe omgeving”, schreef het kabinet vrijdagavond nog. Parkeerplekken zijn al geruime tijd schaars in de omgeving van het Onafhankelijkheidsplein mede vanwege de werkzaamheden aan de Waterkant, die wordt heringericht.
- Verhitte menigte haalt Monikarta op..
- 14-jarige scholier die bedreigende uitlatingen doet aangeho…..
- Tsang: “Machtigingswet NV Telesur mogelijk vrijbrief voor v…..
- Trump belooft Gaza over te nemen..
- Ashwin Adhin nu definitief een vrije man..
- Ramadhin en Bhikharie garanderen veiligheid voedselhulp Ind…..
- Oud-vicepresident Adhin ook in hoger beroep vrijgesproken..
- Adhin in hoger beroep ook vrijgesproken; OM teruggefloten..
- Brug Saramaccakanaal wordt op 26 maart opgeleverd..
- BREAKING NEWS – Hof van Justitie: ‘Adhin had niet mogen wor…..
- Minister Ramdin: ‘Amazonegebied heeft vitale functie voor d…..
- Politiebureau Nieuw Haven wordt vernoemd naar Herman Goodin…..
- Minister Landvreugd nog bestuurder stichting Excellence Top…..
- VOJ Atjoni richt eigen studentenraad en commissie op..
- Amerikaans leger vliegt eerste migranten naar Guantanamo Ba…..
- Presidentiële werkgroep Sportprojecten en Platform van buur…..
- Narcoticabrigade neemt onbeheerd aangetroffen (soft)drugs i…..
- Strengere controle op kassasystemen..
- Vandaag nog meer regenbuien en onweer..
- MES OP DE KEEL?..
- Santokhi en Ali bespreken voortgang brug Corantijnrivier..