PARAMARIBO — De politie zal vanaf woensdag “harde maatregelen” treffen tegen de weggebruikers die het parkeerverbod overtreden dat geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Dat schrijft het Korps Politie Suriname (KPS) maandagmiddag op zijn website.
Vrijdagavond maakte het kabinet van de president in een persbericht bekend dat er een strikt parkeerverbod geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Die bekendmaking volgde nadat er vrijdag op met name sociale media afkeer werd uitgesproken over de vele voertuigen op het plein.
Het kabinet gaf aan dat bij overtreding van het parkeerverbod op het Onafhankelijkheidsplein maatregelen zullen worden getroffen. Nu laat het KPS als bevoegde instantie weten op te zullen treden tegen de weggebruikers die hun voertuigen toch daar parkeren.
“Wij verzoeken u vriendelijk om gebruik te maken van de aangewezen parkeerfaciliteiten in de directe omgeving”, schreef het kabinet vrijdagavond nog. Parkeerplekken zijn al geruime tijd schaars in de omgeving van het Onafhankelijkheidsplein mede vanwege de werkzaamheden aan de Waterkant, die wordt heringericht.
- ONRUST CONSTITUTIONEEL HOF..
- DOERGA MOET ZICH NIET BEMOEIEN MET GRENSKWESTIES..
- Duitsers stemmen, extreemrechtse partij koerst op beste res…..
- VSG: “Nota van wijziging grondenrechten grove schending van…..
- Apetina beschikt over nieuwe generator..
- Nederlandse comedyshow FATU keert terug naar Suriname..
- Dodelijke bromfietsaanrijding onderstreept verkeersgevaar I…..
- Propaganda en vuilniszak..
- STRIJD TEGEN ILLEGALE VISSERIJ, EEN RACE TEGEN DE KLOK..
- CORRUPTIE IS OVERAL..
- Atompai heeft de intentie DNA-kandidaat te zijn namens de N…..
- Cursisten SAO bekijken werkprocessen bij spuitinrichting..
- Nog geen duidelijk plan voor doorgangshuizen en crisisopvan…..
- Quick Response Team in eigen locatie; slagkracht vergroot..
- Amsterdammers mogen ‘Wij slaven van Suriname’ gratis afhale…..
- Pakittow ziet komende verkiezingen als iets persoonlijks..
- GAJADIEN PRIJST ONTWIKKELINGSVISIE YOKOHAMA..
- Regen in de middag, droog in de nacht..
- Politie houdt jongeren tussen 10 en 15 jaar aan voor serie …..
- Moeder verliest leven bij verkeersongeval..
- PL keurt 500 kandidaten goed voor DNA, DR en RR-niveau..