PARAMARIBO — De politie zal vanaf woensdag “harde maatregelen” treffen tegen de weggebruikers die het parkeerverbod overtreden dat geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Dat schrijft het Korps Politie Suriname (KPS) maandagmiddag op zijn website.
Vrijdagavond maakte het kabinet van de president in een persbericht bekend dat er een strikt parkeerverbod geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Die bekendmaking volgde nadat er vrijdag op met name sociale media afkeer werd uitgesproken over de vele voertuigen op het plein.
Het kabinet gaf aan dat bij overtreding van het parkeerverbod op het Onafhankelijkheidsplein maatregelen zullen worden getroffen. Nu laat het KPS als bevoegde instantie weten op te zullen treden tegen de weggebruikers die hun voertuigen toch daar parkeren.
“Wij verzoeken u vriendelijk om gebruik te maken van de aangewezen parkeerfaciliteiten in de directe omgeving”, schreef het kabinet vrijdagavond nog. Parkeerplekken zijn al geruime tijd schaars in de omgeving van het Onafhankelijkheidsplein mede vanwege de werkzaamheden aan de Waterkant, die wordt heringericht.
- IMPACT TRUMPS BELEID OP EUROPESE COCAÏNEHANDEL..
- TOENAME VERKEERSSLACHTOFFERS..
- Twee jaar na 17 februari: een land in protest, een regering…..
- Goud wint terrein door zwakkere dollar..
- Groene Ontwikkelingsstrategie focust op duurzaamheid en toe…..
- Astrid vernielt woning broer en dreigt deze in brand te ste…..
- De politiek en de NPS..
- IMF-missieleider Guscina: ‘Don’t let politicians divide you…..
- Verdachte beschieting na achtervolging ingerekend..
- 24-jarige jongeman loopt schotverwonding op..
- Abop viert verjaardag met terugkeer van Alice Amafo..
- ROS realiseert projecten met steun van het bedrijfsleven..
- AANGIFTE OF VERZOEK..
- Angelo Hyslop schiet basketballers CLD met vrije worpen naa…..
- Kans op ochtendbuien..
- Streven om BBP van Suriname op te trekken naar USD 50.000 t…..
- Verdachte schietpartij ingerekend door RBT..
- Stephen Vincent Delchot (53) Amsterdam 10-2-2024..
- Eerste openlijk homoseksuele imam ter wereld vermoord in Zu…..
- Christiaan Albert Echteld (71) Paramaribo 15-2-2025..
- Rubio: Oekraïne en Europa bij ‘echte’ vredesbes…..