De politie, die in de omgeving van de Rubenstraat in Paramaribo-Noord was in verband met een melding van een schietpartij, trof in een woning 92,9 gram hasj, verpakkingsmateriaal, fijnwegers en munitie in een lade aan. Dit was aanleiding om de huurder, Djunery D., van het pand aan te houden en over te brengen naar het politiebureau.
De politie kwam ter plaatse nadat zij de melding had ontvangen dat iemand tijdens een schietpartij was overleden. De omgeving werd met politielint afgezet. Op een gegeven moment merkte de politie op dat een manspersoon, Djunery, zich door de afzetting wilde begeven. Hem werd gezegd dat dit niet was toegestaan, waarop Djunery aangaf dat hij zijn telefoon uit zijn woning wilde halen.
De wetsdienaren liepen met hem mee de woning in en vroegen aan wie deze toebehoorde. Djunery gaf aan dat hij er slechts verbleef en dat er ter plaatse aan hazardspelen werd gedaan. Wanneer de mensen vertrokken, ruimde hij de plek op en sliep hij daar.
Er werd een onderzoek ingesteld, wat resulteerde in de vondst van de aangetroffen spullen. De hasj lag in een lade, en Djunery verklaarde dat deze van iemand anders was die de drugs daar had verstopt toen de politie aankwam. Ook van de overige spullen zei hij niets af te weten.
De zaak werd aan de kantonrechter voorgelegd, die Djunery reeds op de eerste zitting in vrijheid stelde. Ook tijdens de zitting bleef hij bij zijn verklaring. De officier van justitie eiste voor het bezit van de drugs en munitie een gevangenisstraf van zes maanden, waarvan vier maanden voorwaardelijk met aftrek, een proeftijd van twee jaar, een geldboete van SRD 2000, te vervangen door één maand hechtenis, en de onttrekking van de drugs en munitie aan het verkeer.
De rechter zag geen reden om af te wijken van dit strafvoorstel en veroordeelde de niet aanwezige Djunery conform de eis.
- Rudi Lie A Kwie was een held..
- MrZonneman versterkt Surinaamse kunst en cultuur met DUSA-i…..
- President negeert voordracht PL benoeming lid CHS..
- Due dilligence bij zakendoen..
- Suriname biedt zijn expertise aan voor Guyana’s waterkracht…..
- Suriname neemt in vervolg deel aan Concacaf Club Kampioensc…..
- Surinaamse politici zingen graag “Zie ginds komt de stoombo…..
- Lijk van man aangetroffen in bushuisje Zanderij..
- Bingo brengt vreugde in Bejaardentehuis Fatima Oord..
- ECD heeft reeks klachten uit samenleving afgehandeld..
- Santokhi: “Economische stabiliteit is de sleutel tot groe…..
- Beter theater en duurzame verbanden smeden met Nyun Sten 2..
- Prijzen met 9,6 procent gestegen in een jaar tijd..
- Terrorisme en hoe je dit gevaar het hoofd kunt bieden..
- SDU, PVRS en DNW sluiten zich aan bij OPTSU..
- Stembiljet wordt na kandidaatstelling officieel gepresentee…..
- Alle werkarmen in nieuw hoofdkantoor, effectiever en doelma…..
- Vaste communicatiestrategie ontbreekt bij instroom politier…..
- Roadmap noodzakelijk voor toekomstige ontwikkelingen..
- Het CHS weer voltallig na uittreden leden..
- Jaarinflatie in januari 9.8%..