In het centrum van Paramaribo is op zondag 17 augustus jongstleden een bijzondere schoonmaakactie gestart. Dit initiatief komt van buurtmanager majoor van politie Leverni Blokland, die wordt bijgestaan door inspecteur van politie 3e klasse Diego Druivendal. De actie is tot stand gekomen dankzij de samenwerking met het crisisteam van het Commissariaat Paramaribo Noord-Oost, Stichting Samaria Tour onder leiding van mevrouw M. Petrusie, en de dakloze gemeenschap die samen werken zij aan een schoner, leefbaarder en gastvrijer stadscentrum.
De schoonmaak heeft niet alleen als doel vuil en onkruid te verwijderen, maar ook om de saamhorigheid te versterken en vooroordelen tegen de dakloze gemeenschap tegen te gaan. De actieve betrokkenheid van dakloze medeburgers draagt bij aan hun eigenwaarde en maatschappelijke betrokkenheid.
De volgende schoonmaakactiviteiten zijn gepland op 24 en 31 augustus 2025 en op 7, 14, 21 en 28 september, telkens van 09.00 tot 17.00 uur. De verzamellocatie is bij de Centrale Markt.
Namens buurtmanager Blokland is iedereen van harte welkom om deze activiteit te ondersteunen. Om de werkzaamheden te vergemakkelijken, wordt aangeraden om schoonmaakgereedschap mee te nemen.
“De gemeenschap draagt de verantwoordelijkheid voor een schoner Suriname. Door als één volk samen te werken, kunnen straten en buurten schoon gehouden worden. Dit is een uiting van liefde voor het land, meer dan enkel een activiteit.”
Politie start schoonmaakactie in Paramaribo Korps Politie Suriname.
- Minister Huur bezoekt Cabenda Dorp bij 50-jarig jubileum er…..
- LOOK WHO’S TALKING..
- VAN COMMISSIES NAAR CRISISTEAMS: A SYSTEEM KENKI?..
- Republic Bank tien jaar in Suriname..
- Ontwikkelingseconoom Mormon pleit voor strategisch beleid i…..
- BEP herdenkt Ingi Dey en Javaanse immigratie..
- HET WOORD ‘PRECAIR’ IS TERUG..
- Twee politiefunctionarissen voorgeleid in diefstalzaak..
- Albanese bende opgerold die tientallen tonnen cocaïne naar …..
- Peggy Van Glaanen Weijgel (63) Amsterdam 8-8-2025..
- Edmé ( Pienke) Johanna Schubert (73) Den Haag, Nederland …..
- VHP: 135 jaar Javaanse immigratie en Dag der Inheemse volke…..
- Verkeersveiligheidsmaand: ‘Geen haast is een leven waard…..
- President Simons beperkt buitenlandse reizen: “Elke reis mo…..
- President Simons: “Samenwerken aan een gelukkig en voorspoe…..
- VHP benadrukt grondenrechten op Dag der Inheemsen en Javaan…..
- VSB sluit cruciale samenwerking met Frans advies instituut …..
- Verdachte ingesloten na neersteken man.
- UNESCO SPREEKT HARDE TAAL..
- Port Health en ministerie van Volksgezondheid pakken knelpu…..
- Bel en Aikman debuteren op ‘De Parade’ met theaterstuk ‘Kow…..