PARAMARIBO — De politie was vrijdagmiddag bezig met onderzoek naar verdwenen spullen op het kabinet van first lady Mellisa Santokhi-Seenacherry. Op vragen van journalisten bevestigden twee politieambtenaren dat zij ter plekke waren voor onderzoek, maar dat de media voor verdere informatie moest zijn bij de afdeling Public Relations van het Korps Politie Suriname (KPS). Inmiddels is er contact opgenomen met het KPS, maar nog geen feedback ontvangen.
In een filmpje op D-TV Express is te zien dat donderdagavond om half twaalf apparatuur, waaronder computers, werden gehaald uit het gebouw waar de echtgenote van president Chandrikapersad Santokhi kantoor houdt en in een donkergetinte bus werden geplaatst. Vanuit regeringszijde is er nochtans geen verklaring gekomen over de toedracht.
Journalisten, die vrijdagmiddag aanwezig waren toen de politie bezig was met haar onderzoek, hebben van een aanwezige beveiliger te horen gekregen dat er niemand aanwezig was die de pers te woord kon staan. Wel bevestigde hij dat de agenten aanwezig waren in verband met een onderzoek.
- KPS geeft update over veiligheid en aanpak criminaliteit..
- Kritiek op ‘eindeloze zelfkastijding’ slavernijverleden in …..
- Gonesh: “SLM weer op de rails sinds 2022”..
- Surinaams Rode Kruis viert 85 jaar ‘humaniteit in act…..
- Bewustwording rond sikkelcelziekte versterkt tijdens inform…..
- Raghoebarsing over Afreximbank-deal: “Deze ‘koelie’-ministe…..
- Korpschef Isaacs: “We doen er alles aan om de communicatie …..
- SEOGS centraal platform voor dialoog, visie en transformati…..
- Surinaamse verzekeringsmarkt positioneert zich voor offshor…..
- Arend van den Brandhof: De verguisde motor achter het Boero…..
- Israëls regionale escalatie en de wereldorde onder druk..
- Politie waarschuwt voor instortingsgevaar tunnels in mijnen…..
- Cold Case Unit: 25 personen gehoord in case Herman Gooding …..
- Politie waarschuwt voor instortingsgevaar tunnels in mijnen…..
- Suriname presenteert ‘Gron Nyan’ op Wereldexpo in Japan..
- Stienstra: ‘SLM is geen nationale trots, maar blok aan het …..
- Zeer natte vrijdag verwacht..
- Pand Nassylaan is geen monumentaal gebouw..
- Consuella Simonds uit Apoera zet eenzaamheid om in schrijve…..
- VS hervat visumprogramma voor studenten, maar eist openbare…..
- Jenny Bianca Caupain (51) Paramaribo 15-6-2025..