PARAMARIBO — De politie was vrijdagmiddag bezig met onderzoek naar verdwenen spullen op het kabinet van first lady Mellisa Santokhi-Seenacherry. Op vragen van journalisten bevestigden twee politieambtenaren dat zij ter plekke waren voor onderzoek, maar dat de media voor verdere informatie moest zijn bij de afdeling Public Relations van het Korps Politie Suriname (KPS). Inmiddels is er contact opgenomen met het KPS, maar nog geen feedback ontvangen.
In een filmpje op D-TV Express is te zien dat donderdagavond om half twaalf apparatuur, waaronder computers, werden gehaald uit het gebouw waar de echtgenote van president Chandrikapersad Santokhi kantoor houdt en in een donkergetinte bus werden geplaatst. Vanuit regeringszijde is er nochtans geen verklaring gekomen over de toedracht.
Journalisten, die vrijdagmiddag aanwezig waren toen de politie bezig was met haar onderzoek, hebben van een aanwezige beveiliger te horen gekregen dat er niemand aanwezig was die de pers te woord kon staan. Wel bevestigde hij dat de agenten aanwezig waren in verband met een onderzoek.
- Vrijspraak in Kippie-zaak: rechter ziet geen verduistering..
- Anti-corruptiewet Suriname: juridische blik op artikel 54e …..
- Eerste Freedomswim te Republiek succesvol..
- Kandidaatstelling president en vp gesloten; inauguratie op …..
- Regering versterkt zorg, onderwijs en veiligheid met nieuwe…..
- Suriname lanceert digitale PSA-kaart: veiliger en wereldwij…..
- Minister Ramadhin draagt bij aan publicatie in Islamic Deve…..
- Ruzie tussen SMS en HES over betaling bunkerdeal met Staats…..
- Strafrechter spreekt ondernemers Van den Bergh en Badal vri…..
- Suriname bij OIC Youth Capital 2025 in Marokko..
- Openbaar Ministerie weer voltallig met tweede AG..
- Regering keurt lopende zaken goed ter versterking van zorg,…..
- Internist Stephen Vrede: “30 jaar strijd tegen malaria nu b…..
- AWJ wil arbeidsbemiddeling vernieuwen en versterken..
- Decentralisatie optie tot duurzame inkomstenverhoging binne…..
- Diana Pokie: ‘Beleid Grondbeleid en Bosbeheer moet anders…..
- ‘Internationale MKB’s kunnen Suriname helpen nieuwe inkomst…..
- Minister Ramadhin: ‘Suriname officeel erkend als malariavri…..
- Erkenning malaria-vrije status bevestigt kracht van integra…..
- Hof speelt in op roep om hogere rechterlijke toetsing..
- VHP kiest oppositiekoers: geen kandidaatstelling president …..