PARAMARIBO — De politie was vrijdagmiddag bezig met onderzoek naar verdwenen spullen op het kabinet van first lady Mellisa Santokhi-Seenacherry. Op vragen van journalisten bevestigden twee politieambtenaren dat zij ter plekke waren voor onderzoek, maar dat de media voor verdere informatie moest zijn bij de afdeling Public Relations van het Korps Politie Suriname (KPS). Inmiddels is er contact opgenomen met het KPS, maar nog geen feedback ontvangen.
In een filmpje op D-TV Express is te zien dat donderdagavond om half twaalf apparatuur, waaronder computers, werden gehaald uit het gebouw waar de echtgenote van president Chandrikapersad Santokhi kantoor houdt en in een donkergetinte bus werden geplaatst. Vanuit regeringszijde is er nochtans geen verklaring gekomen over de toedracht.
Journalisten, die vrijdagmiddag aanwezig waren toen de politie bezig was met haar onderzoek, hebben van een aanwezige beveiliger te horen gekregen dat er niemand aanwezig was die de pers te woord kon staan. Wel bevestigde hij dat de agenten aanwezig waren in verband met een onderzoek.
- Anti-tabak-posters krijgen prominente plek bij ‘Lyco 2’..
- Jongste parlementariër focust zich op jeugd- en onderwijsbe…..
- MILIEUAUTORITEIT FAALT..
- Delegatie Israël naar Qatar ondanks geschil over staakt-het…..
- Misiekaba: ‘Elke regeringsfunctionaris die naar DNA komt mo…..
- Wie is Gregory Rusland? Een profiel van de beoogde vicepres…..
- Champions League of hulpbronnenvloek?..
- ‘Ministerie van Financiën moet geld voor studententoelage v…..
- Uitbetaling studietoelagen vertraagd door technische proble…..
- PIRATERIJ!! IS DAT DAADWERKELIJK ZO?..
- VOORSPELBARE WOORDBREUK SANTOKHI..
- Onweer dient zich al vroeg aan op deze zondag..
- Werkgroep PPP Keuring EWRE-installaties overhandigt eindver…..
- Elon Musk kondigt oprichting van nieuwe politieke partij in…..
- Celestine Georgine Gemerts (88) Diemen 2-7-2025..
- August George Linger (74) Rotterdam 2-7-2025..
- BRICS bereikt akkoord over gezamenlijke verklaring voor top…..
- The Rise Part Two beantwoordt aan verwachtingen..
- CV Rusland: Man van beleid, integriteit en bruggenbouwer..
- Simons schrijft geschiedenis als eerste vrouwelijke Surinaa…..
- Eerste vrouwelijke president van Suriname wordt vandaag gek…..