PARAMARIBO — De politie van Santodorp roept personen op die recent zijn benadeeld middels het ontvangen van vals geld om zich aan te melden voor het doen van aangifte. Deze oproep volgt nadat zaterdag de 24-jarige M.vH. op het Tammengaproject werd aangehouden vanwege valsheid in muntspeciën, munt en bankbiljetten, alsook oplichting.
De verdachte heeft op 14 februari bij een stand aan de Magentakanaalweg met een vals biljet van vijftig US dollar betaald. Aangezien het biljet vreemd aanvoelde bij de verkoper, bracht deze het naar de politie. Tijdens het onderzoek kwam aan het licht dat het serienummer van het biljet hetzelfde was als andere valse biljetten die in een andere zaak waren aangeboden.
Verder kwam naar voren dat de verdachte de locaties had aangedaan met een donkerkleurige Toyota Vitz. Na speurwerk van de politie werd M.vH. in beeld gebracht en kon hij worden gearresteerd. Na te zijn voorgeleid is de man, na afstemming met het Openbaar Ministerie, in verzekering gesteld.
- Phillipusdorp ontvangt middelen ter bevordering van gemeens…..
- Acht jeugdige voor gekwalificeerd diefstal ingehouden..
- VIS-manager Lo Fo Wong: ‘Digitaal scoresysteem positief bev…..
- Schokkende lawine bij populaire trekkingplek in Yunnan, Chi…..
- Misiekaba breekt lans voor vrouwen tijdens NDP-massameeting..
- Nota van wijziging grondenrechten grove schending van recht…..
- Verbazing, afschuw en woede om ingrijpend gewijzigd wetsont…..
- Simons vindt het tijd voor een nieuwe revolutie..
- President geeft vergunning voor opzetten particulier zieken…..
- Apetina heeft weer stroom..
- Column: Borrelpraat no. 860..
- Jaguar ‘terroriseert’ bewoners van Powakka..
- ACT Guianas over nota van wijziging wet collectieve rechten…..
- Actie bond ROS tijdelijk opgeschort na concrete afspraken..
- NDP klaar om regeermacht over te nemen..
- Scoutingvrijwilligers gehuldigd voor decennialange inzet..
- NDP goochelt met geld en woorden..
- VICIEUZE CIRKEL..
- Padvinders en vrijwilligers gewaardeerd voor hun inzet..
- Uitslagen Voetbalwedstrijden – 23 Februari 2025..
- Politica Huur: “ABOP moet meer ruimte krijgen in komende re…..