De politie van het ressort Latour is een onderzoek gestart naar een verdachte situatie waarbij veertig oproepingskaarten zijn verstrekt aan een man die zich ophield bij een leeg perceel. Dit bevestigt waarnemend woordvoerder van het Korps Politie Suriname, Michel Elskamp, tegenover het JournalistenCollectief.
ADVERTENTIE
De zaak kwam aan het licht nadat een hoofdcontroleur vorige week aangifte deed tegen een colporteur en een controleur.
Directeur Nasir Eskak van het ministerie van Binnenlandse Zaken bevestigt de melding en laat weten dat het onderzoek nog in volle gang is. Volgens Eskak mogen oproepingskaarten in principe ongelimiteerd worden verstrekt aan huisgenoten, maar dit dient altijd te gebeuren op basis van overleg en controle van de identiteitskaarten van de betrokken personen. De colporteur die de kaarten heeft uitgedeeld, is inmiddels aangehouden.
De politie heeft inmiddels een adres aangedaan in het kader van het onderzoek, maar de gezochte verdachte werd daar niet aangetroffen. Elskamp geeft aan dat vermoed wordt dat de man mogelijk is uitgeweken naar Frans-Guyana.
- Verkiezingsmateriaal voor afgelegen gebieden als eerste ver…..
- Brandschade ontdekt door casino-medewerkster na thuiskomst..
- Gewapende overval op supermarkt: Winkelier weet te ontkomen..
- SAO viert 44-jarig bestaan met workshop..
- Bryan B geeft Moederdag extra glans met optredens..
- Burleson verslaat Orie en evenaart record nationale damtite…..
- Makandra-programma versterkt plant- en dierzorg..
- Culturele avond 45ste Lions-conventie: ‘Friendship and fu…..
- Stemmen bij volmacht..
- Studietoelage wordt eind volgende week uitbetaald..
- Wie is Robert Prevost, de nieuwe paus Leo XIV?..
- Moeders..
- SAO voert 44 jaar vakscholing met inspirerende workshop..
- Dodelijke aanrijding op Garnizoenspad..
- Eerste stembiljetten verstrekt aan hoofdstembureaus..
- Stemmen voor Evenwicht: Samen Werken aan een Nieuw Suriname..
- Gijzeling parlementair werk..
- Brunswijk: “Campus Marowijne nog lang niet op volle krach…..
- JusPol opent BuFaZ- en rechtszorgkantoren in Commewijne en …..
- President bezoekt Veteranen Voetbalcompetitie..
- SAO certificeert werkende cursisten in Koeltechniek en GAWA…..