Het gebouw van het Kabinet van de First Lady aan de Henck Arronstraat is bezocht door de politie. De aanwezige manschappen verwezen journalisten naar de afdeling Public Relations van het Korps Politie Suriname, zonder verdere toelichting te geven.
Verslaggevers die ter plaatse probeerden meer duidelijkheid te krijgen, kregen van een beveiliger te horen dat er niemand beschikbaar was om hen te woord te staan. Ook bij het Instituut van de First Lady bleek op dat moment niemand bereikbaar voor commentaar.
Vicepresident-elect Gregory Rusland bracht vandaag eveneens een bezoek aan het pand, waar in de holst van de nacht apparatuur uit het gebouw werd verwijderd.
Eerder incident met laptops en computersDe politieaanwezigheid volgt op een eerdere gebeurtenis in de nacht van donderdag op vrijdag, waarbij verschillende computers, laptops en andere waardevolle spullen uit het kantoor van first lady Mellisa Santokhi zijn weggehaald. Deze ontruiming vond plaats op een ongebruikelijk tijdstip, wat vragen opriep over de aard en rechtmatigheid van de actie.
Journalist Jerrel Harderwijk, die live verslag deed van de ontruiming, zag hoe elektronische apparatuur in voertuigen werd geladen. “Ik zie laptops en computers,” meldde hij. Zijn beelden tonen onder meer een man die bij het zien van de camera demonstratief de deur van een busje sloot om verdere opnames te voorkomen.
- Korpschef betreurt dat rotte appel van JIT-team betrokken i…..
- Yellow Birds heeft derde volleybaltitel op rij in vizier..
- Boeroe-herdenking met fly-over, motorfietsen en nuchtere re…..
- Brand verwoest kantoorruimtes Will Axwijk Sportcentrum: ‘Di…..
- OKB luidt noodklok: stembureaupersoneel onvoldoende bereken…..
- WISSELKOERS ‘HAT EDE’..
- Nieuwe coalitie houdt koers vast ondanks druk rond vicepres…..
- Herdenking 180 jaar boeroes in Suriname: ‘Als men het heeft…..
- Geen verhoogd risico op meningitis door slakken in Suriname..
- 36 voertuigen overgedragen aan korpsen..
- Korps Politie Suriname (KPS) belegd persconferentie in verb…..
- Condor verlengt finaleserie vrouwenvolleybal..
- 180 jaar Boeroes in Suriname met trots herdacht in Saramacc…..
- VHP: Verkiezingen op alle niveaus bindend verklaard..
- Ondanks vele misstanden: verkiezingen 25 mei 2025 officieel…..
- VHP erkent verkiezingsuitslag en overweegt kandidaatstellin…..
- MENNONITISCHE LANDBOUW IN PERU EN DE PARALLELLEN MET SURINA…..
- VHP beraadt zich over kandidaatstellingen..
- President: Boeroes symbool van integratie en doorzettingsve…..
- Santokhi: ‘Bijdrage boeroes onmiskenbaar en blijvend’..
- Jager gewond bij gewapende beroving met houwer in Santigron..