Het gebouw van het Kabinet van de First Lady aan de Henck Arronstraat is bezocht door de politie. De aanwezige manschappen verwezen journalisten naar de afdeling Public Relations van het Korps Politie Suriname, zonder verdere toelichting te geven.
Verslaggevers die ter plaatse probeerden meer duidelijkheid te krijgen, kregen van een beveiliger te horen dat er niemand beschikbaar was om hen te woord te staan. Ook bij het Instituut van de First Lady bleek op dat moment niemand bereikbaar voor commentaar.
Vicepresident-elect Gregory Rusland bracht vandaag eveneens een bezoek aan het pand, waar in de holst van de nacht apparatuur uit het gebouw werd verwijderd.
Eerder incident met laptops en computersDe politieaanwezigheid volgt op een eerdere gebeurtenis in de nacht van donderdag op vrijdag, waarbij verschillende computers, laptops en andere waardevolle spullen uit het kantoor van first lady Mellisa Santokhi zijn weggehaald. Deze ontruiming vond plaats op een ongebruikelijk tijdstip, wat vragen opriep over de aard en rechtmatigheid van de actie.
Journalist Jerrel Harderwijk, die live verslag deed van de ontruiming, zag hoe elektronische apparatuur in voertuigen werd geladen. “Ik zie laptops en computers,” meldde hij. Zijn beelden tonen onder meer een man die bij het zien van de camera demonstratief de deur van een busje sloot om verdere opnames te voorkomen.
- Chan Choenni bundelt 150 jaar Hindostaanse geschiedenis in …..
- Nieuwe raketaanval vanuit Iran ondanks wapenstilstand: Isra…..
- Surinaamse vlag wappert trots in Osaka: Sranan Dey brengt E…..
- Staat Suriname verkoopt aandelen Hakrinbank via openbare in…..
- KPS houdt rondmars op 130-jarig bestaan..
- Suriname treedt officieel toe tot OIC Labour Centre..
- Overuren bij KPS blijven structureel probleem..
- “Veiligheid gegarandeerd, verruwing criminaliteit baart zor…..
- Jongeren creëren ‘I Love Nieuw Aurora’-monument voor d…..
- Heel natte dinsdag voorspeld..
- Veiligheidsbonden bereiken akkoord met regering..
- ABOP-structuren woedend op Brunswijk: hij handelde tegen co…..
- ABOP weigert regeerakkoord te ondertekenen uit onvrede over…..
- WhatsApp verboden op telefoons Amerikaanse Huis van Afgevaa…..
- Trump kondigt wapenstilstand aan tussen Israël en Iran..
- Suriname mist een breed gedragen plan in verband met 2028..
- Actie personeel Medische Zending duurt voort..
- NAVO-chef Rutte verdedigt Amerikaanse aanvallen op Iran, te…..
- AWJ en veiligheidsbonden bezegelen akkoord belastingverrui…..
- Duitsland zwijgt over Gaza terwijl kinderen verhongeren, en…..
- Column: Wordt de bedrieger bedrogen?..