Het gebouw van het Kabinet van de First Lady aan de Henck Arronstraat is bezocht door de politie. De aanwezige manschappen verwezen journalisten naar de afdeling Public Relations van het Korps Politie Suriname, zonder verdere toelichting te geven.
Verslaggevers die ter plaatse probeerden meer duidelijkheid te krijgen, kregen van een beveiliger te horen dat er niemand beschikbaar was om hen te woord te staan. Ook bij het Instituut van de First Lady bleek op dat moment niemand bereikbaar voor commentaar.
Vicepresident-elect Gregory Rusland bracht vandaag eveneens een bezoek aan het pand, waar in de holst van de nacht apparatuur uit het gebouw werd verwijderd.
Eerder incident met laptops en computersDe politieaanwezigheid volgt op een eerdere gebeurtenis in de nacht van donderdag op vrijdag, waarbij verschillende computers, laptops en andere waardevolle spullen uit het kantoor van first lady Mellisa Santokhi zijn weggehaald. Deze ontruiming vond plaats op een ongebruikelijk tijdstip, wat vragen opriep over de aard en rechtmatigheid van de actie.
Journalist Jerrel Harderwijk, die live verslag deed van de ontruiming, zag hoe elektronische apparatuur in voertuigen werd geladen. “Ik zie laptops en computers,” meldde hij. Zijn beelden tonen onder meer een man die bij het zien van de camera demonstratief de deur van een busje sloot om verdere opnames te voorkomen.
- Natuurkunde eindexamen VWO zorgt voor onrust en onzekerheid..
- Newmont schrapt banen bij Merian-mijn om kosten te drukken..
- Twee brandkasten buitgemaakt bij overval op woning..
- Newmont: reductie van 10-15% personeel vanwege financiële u…..
- Newmont kondigt ontslagronde aan; bond komt in beweging..
- Jo-Ann Stephanie Graciëlle Winter..
- Jo-Ann Stephanie G Winter..
- Lopen is luxe..
- Santokhi onderscheidt 169 bloeddonoren in Suriname voor lev…..
- Openbare Werken benoemt 100 mensen na verkiezingen; opvalle…..
- Menselijke resten aangetroffen op goudnederzetting in Broko…..
- ICT Summit Suriname trapt af met zevende editie..
- Historische kans..
- ABOP-jongeren willen Mitchell Pai als minister in regering-…..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 4 juli 2004..
- Procureur-generaal Paragsingh: “Versterking top OM vereist …..
- OM eist 7 jaar cel voor voorbereiden landing drugsvliegtuig…..
- TABTO Group houdt Nationaal Compliance Congres en opent nie…..
- Een laatste groet met muziek: ode aan Oesje Soekatma..
- Training uitgevoerd ter ondersteuning landbouwsector en ond…..
- Vertrekkende en aankomende president samen op onafhankelijk…..