Bij meerdere gerichte politieacties in het weekend van vrijdag 4 april, zijn vier verdachten aangehouden in verband met de handel in verdovende middelen. De acties werden uitgevoerd door een gemengde eenheid van het Korps Politie Suriname op verschillende locaties, op basis van binnengekomen informatie over drugshandel.
In de omgeving van de René de Rooystraat werden de broers F.O. (33) en D.O. (36) gearresteerd. Tijdens een controle werd bij F.O. een aanzienlijke hoeveelheid drugs aangetroffen, waaronder 26 gram sukru, 40 gram XTC-tabletten, 13 gram hasj, 380 gram marihuana, twee fijnwegers, vijf sloffen sigaretten van het merk Tradition, twee Samsung-telefoons en een geldbedrag. Zijn broer D.O. had niets verdachts op zak en werd na verhoor heengezonden.
Later werd in de omgeving van de Big Jonesstraat de verdachte A.T. gearresteerd. Bij hem werden onder andere marihuana, cocaïne, hasj, fijnwegers en verpakkingsmateriaal in beslag genomen.
Op zondag 6 april werd S.B. (36) aangehouden in de Jeroen Boschstraat. Bij hem werd een aanzienlijke hoeveelheid drugs aangetroffen, waaronder 8,2 gram cocaïne, 21,1 gram sukru, 46,7 gram marihuana, 12,6 gram hasj, 4,75 gram cocaïne en twee XTC-tabletten. Daarnaast vond de politie negen fijnwegers, 50 pakken vloeipapier, een iPhone XS, een Samsung-telefoon, een jachtgeweer met afgezaagde loop, een Asus-laptop, een boormachine van het merk Vidoo en een geldbedrag.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten F.O., A.T. en S.B. in verzekering gesteld. S.B. is bovendien aangehouden voor het overtreden van de Vuurwapenwet.
- Nationaal Leger heeft 31 nieuwe commando’s..
- Politieman schiet op voertuig ex-vriendin..
- Werknemers hervatten werk na akkoord over overbruggingstoel…..
- Amerika trekt vergunningen in voor oliehandel met Venezuela..
- Project naschoolse activiteiten gestart in Geyersvlijt..
- Somohardjo: ‘de clown en de olifant gaan terug naar het cir…..
- SVV 1 en Survos op voorsprong in U17-meisjes volleybalplay-…..
- Veel afwijzingen door hoofdstembureau Paramaribo..
- Minister Ramdin pleit voor multilaterale samenwerking op du…..
- CHS schrapt 14 personen van DNA-lijst..
- Hoofdstembureau Sipaliwini verbaasd over vreemde gang van z…..
- Nationaal Leger heeft 31 nieuwe commando’s erbij..
- Leerkrachten zoeken hulp bij vicepresident..
- Wereld autisme bewustwording dag: ‘We leren als ouders stee…..
- Nieuw-Zeelands meisje onterecht op psychiatrische afdeling …..
- Politieman schiet op auto ex-vriendin die op hem inreed..
- Strijd tegen tabaksgebruik in Suriname vereist strengere we…..
- Verkiezingsvoorbereidingen in Suriname verlopen stroef..
- Regering wijzigt Kiesbesluit: Ressortraadszetels Moengo van…..
- Dubbele kandidaten en ontbrekende stukken te Commewijne in …..
- Regering bespreekt uitbreiding rr-zetels Moengo..