Tijdens een surveillance op zondagavond 11 mei 2025 hebben politieambtenaren van bureau Apoera een verdachte situatie aangetroffen waarbij een minderjarige jongen betrokken was. De observaties leidden tot direct ingrijpen van de politie, waarna een volwassen man – een familielid van het kind – werd aangehouden.
ADVERTENTIE
Rond 18.15 uur troffen agenten onder een verhoogde woning een man aan in gezelschap van een 8-jarige jongen. De lichaamstaal en de omstandigheden ter plaatse wekten argwaan, waarop de agenten besloten het tweetal aan te spreken.
De jongen, die zichzelf identificeerde als K.F., verklaarde bij navraag dat er sprake was geweest van grensoverschrijdend gedrag. Kort daarna meldde de moeder van het kind zich bij de politie. Zij gaf aan dat de man, T.S., haar neef is en bij hen inwoont.
De verdachte trachtte zich vervolgens aan de situatie te onttrekken, maar werd later op dezelfde avond op zijn woonadres in Zandlanding aangehouden. Na overleg met het Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld.
De zaak is inmiddels overgedragen aan het Jeugd Doorgangscentrum in Nickerie, waar verder onderzoek wordt verricht.
- Minister Sewdien opent moderne landbouwstructuur: “Tijd voo…..
- Gregory Rusland over ‘De nieuwe weg’ van NPS..
- Raghoebarsing optimistisch over herstructurering staatsbedr…..
- Olieprijs stijgt na Saudische investeringsbelofte..
- Sol ontkent valse beschuldigingen in statement..
- Trump ondertekent wapendeal met Saudi-Arabië ter waarde van…..
- Het Grote Nationale Verkiezingsdebat – gewonnen door de gro…..
- Man pleegt opnieuw verkrachting op locatie van eerdere misd…..
- Toetie is VHP-kandidaat #30 en gelooft in een Suriname waar…..
- Sol Suriname verwerpt valse beschuldigingen en benadrukt in…..
- Het Grote Nationale Verkiezersdebat – gewonnen door de grot…..
- Politie waarschuwt: ‘Datingsites’ steeds vaker lokaas voor …..
- Zeventien doden na drinken van giftige alcohol in India: po…..
- Gelijkspel tussen Transvaal en Robinhood..
- Roofoverval op winkel aan de Nieuw Weergevondenweg..
- Sol Suriname wijst met klem alle valse beschuldigingen af..
- Olifantspoten op een schaakbord..
- Voormalig ‘Leraar van het Jaar’ krijgt 30 jaar …..
- DNA-kandidaat aangehouden voor cocaïne in pakket: partij re…..
- Minister Dasai niet op de hoogte van skalians op Afobaka-st…..
- AZP eert verpleegkundigen op Dag der Verpleging..