PARAMARIBO — Drie politiefunctionarissen van het politiebureau Apoera zijn vrijdag bij het opvissen van een tweede lijk op de Corantijnrivier aangevallen door Braziliaanse bijen. De politie had donderdag na de melding dat er een lijk was aangetroffen in de omgeving van de haven van Apoera de locatie aangedaan voor onderzoek.
Daar hadden zij het lichaam van een man, vermoedelijk Braziliaanse komaf uit de rivier opgevist. Terwijl de politie vrijdag bezig was de drijvende spullen in de omgeving waar het lijk was opgevist op te halen, kreeg zij de informatie dat er een tweede ontzield lichaam was gesignaleerd in de omgeving van Wakai.
Op weg naar die locatie, om het tweede lichaam op te vissen, is de politie ter hoogte van de haven van Apoera aangevallen door Braziliaanse bijen. Twee politieambtenaren werden voor medische behandeling met de ambulanceboot afgevoerd naar het Mungra Medisch Centrum. De derde politiefunctionaris wist aan de bijensteken te ontkomen door in het water te springen.
Hierna is ook het lichaam van de tweede man uit het water gehaald. De politie vermoedt dat het om een bootaanvaring moet gaan, aangezien er bootwrakken en spullen op de rivier zijn aangetroffen. Het onderzoek in deze zaak wordt voort gezet.
- Brunswijk keurt uitjouwen Santokhi in Moengo af..
- Verontwaardiging over misleidende reportage D-TV Express..
- VLIEGTUIGEN VOL CUBANEN LANDEN OP ZANDERIJ..
- President wijst beroep PVP en NOP af..
- Santokhi installeert drie werkgroepen voor aanpak problemen…..
- MV Narrative: Een luxe cruiseschip voor een langer en gezon…..
- Defensie eert vrouwen ter gelegenheid van Internationale Vr…..
- Hoe depressief zijn we?..
- Mexico beschuldigt Amerikaanse wapenfabrikanten van steun a…..
- China stelt het voor de hand liggende: ‘Gaza behoort …..
- Santokhi: “AI is geen toekomstvisie, maar realiteit”..
- AWJ installeert twee commissies: Rechtvaardige Transitie en…..
- VHP-MASKER VALT IN GUYANA GRENSKWESTIE..
- Werkgroepen voor aanpak problemen ex-Jungle Commando’s en N…..
- 16 meisjes van internaten ronden Basis Computer Vaardighede…..
- VIDS schrijft OAS aan: Suriname erkent collectieve rechten …..
- BEP: Vrouwen zijn de toekomst..
- Inheemsen uit Coeroeni eisen betere zorg en onderwijs bij D…..
- BEP strijdt voor een Suriname waar vrouwen zonder angst kun…..
- SVV 1-captain Pawiroredjo: ‘We worden woensdag kampioen…..
- Activist stapt uit PDO vanwege onvrede..