Drie politiefunctionarissen van het politiebureau Apoera zijn gisteren aangevallen door een zwerm Braziliaanse bijen tijdens de berging van een tweede lijk uit de Corantijnrivier. De politie was bezig met een onderzoek naar de vondst van een eerste lijk, een vermoedelijke Braziliaanse man, dat op donderdag 13 maart 2025 bij de haven van Apoera was aangetroffen.
Tijdens het opruimen van aangespoelde spullen werd de politie gealarmeerd over een tweede lijk in de buurt van Wakay. Op weg naar de locatie van het tweede lijk werden de agenten bij de haven van Apoera aangevallen door een agressieve zwerm Braziliaanse bijen.
Twee agenten werden gestoken en moesten per ambulanceboot naar het Mungra Medisch Centrum (MMC) worden vervoerd voor medische behandeling. Een derde agent ontkwam aan de steken door in de rivier te springen.
Na het bijenincident werd het tweede lijk geborgen. De politie vermoedt dat beide doden het gevolg zijn van een bootongeluk, gezien de aangetroffen bootwrakken en andere spullen in de rivier. Het onderzoek is nog gaande.
- Shemar Rier nieuwe voorzitter Jeugdraad Suriname..
- Amateurisme en/of naïviteit?..
- Ori in Newsweek: onderwijs, cultuur en internationale samen…..
- Erkenning profleague..
- Assembleelid Plein: “Gregory Rusland wordt president”..
- Jörgen Raymann: ‘Kijk anders naar diversiteitsbeleid’..
- Suriname heeft te veel rijkdom om armoede te moeten ervaren…..
- Strafzaak Kromosoeto en Hew A Kee 21 maart weer op de rol..
- Openbaar Ministerie persisteert bij strafeis van 8 jaar in …..
- Podiumkunst ter aanmoediging om democratie te beleven..
- PALU: ‘Samenleving zit bovenop IMF inflatie tijdbom’..
- Volleybalsters Condor revancheren zich op Yellow Birds..
- ‘Zie ginds komt de stoomboot uit Spanje aan..
- Amerikaans bedrijf Firefly doet eerste maanlanding..
- Bromfiets dief aangehouden en in verzekering gesteld..
- Suriname achter protest tegen Venezolaanse provocatie in Gu…..
- Situatie Brantimakaweg te Weg naar Zee meer dan urgent..
- Verdachte herkend aan lichaamskenmerken en aangehouden na r…..
- Na moskeeën nu verbetering mandirs..
- Guyana en partners op standby na Venezolaanse militaire ope…..
- Quick Response Team houdt verdachte aan..