Drie politiefunctionarissen van het politiebureau Apoera zijn gisteren aangevallen door een zwerm Braziliaanse bijen tijdens de berging van een tweede lijk uit de Corantijnrivier. De politie was bezig met een onderzoek naar de vondst van een eerste lijk, een vermoedelijke Braziliaanse man, dat op donderdag 13 maart 2025 bij de haven van Apoera was aangetroffen.
Tijdens het opruimen van aangespoelde spullen werd de politie gealarmeerd over een tweede lijk in de buurt van Wakay. Op weg naar de locatie van het tweede lijk werden de agenten bij de haven van Apoera aangevallen door een agressieve zwerm Braziliaanse bijen.
Twee agenten werden gestoken en moesten per ambulanceboot naar het Mungra Medisch Centrum (MMC) worden vervoerd voor medische behandeling. Een derde agent ontkwam aan de steken door in de rivier te springen.
Na het bijenincident werd het tweede lijk geborgen. De politie vermoedt dat beide doden het gevolg zijn van een bootongeluk, gezien de aangetroffen bootwrakken en andere spullen in de rivier. Het onderzoek is nog gaande.
- President: Suriname staat open voor zakendoen..
- Indiase delegatie verkent zakelijke kansen in Suriname..
- Bijzonder eerbetoon voor Frits van Troon..
- Santokhi zegt dat zijn regering geen lege staatskas achterl…..
- Medische Zending voor het moment geholpen..
- Regering moet schuiven om verhoging sociale uitkeringen te …..
- Kinderen met genetische aandoeningen krijgen betere zorg..
- SpaceX’s Starship explodeert in de ruimte..
- Rotary Quota roept samenleving op zich te laten controleren…..
- Workshops over Nationaal Onderwijs Beleidsplan 2024-2031..
- Regering bezig met nieuwe locatie voor ministerie ROS..
- Ketenen slavernijmonument Curaçao gestolen..
- Regenbuien en onweersbuien komen er aan..
- President heeft goed gesprek gehad met Granman Velanti over…..
- Venezuela verwerpt steun van Caricom aan Guyana..
- Broers opgesloten wegens oplichting, verduistering en overt…..
- Francina Overman (90) Paramaribo 4-3-2025..
- Harold Orlando Ravenberg (65) Paramaribo 1-3-2025..
- Guyana wil blokkade verkiezingsplannen Venezuela in Esequib…..
- Dringende roep om een kenniscentrum voor goed bestuur; same…..
- Kosten-batenanalyse grondconversie nog niet gemaakt..