Drie politiefunctionarissen van het politiebureau Apoera zijn gisteren aangevallen door een zwerm Braziliaanse bijen tijdens de berging van een tweede lijk uit de Corantijnrivier. De politie was bezig met een onderzoek naar de vondst van een eerste lijk, een vermoedelijke Braziliaanse man, dat op donderdag 13 maart 2025 bij de haven van Apoera was aangetroffen.
Tijdens het opruimen van aangespoelde spullen werd de politie gealarmeerd over een tweede lijk in de buurt van Wakay. Op weg naar de locatie van het tweede lijk werden de agenten bij de haven van Apoera aangevallen door een agressieve zwerm Braziliaanse bijen.
Twee agenten werden gestoken en moesten per ambulanceboot naar het Mungra Medisch Centrum (MMC) worden vervoerd voor medische behandeling. Een derde agent ontkwam aan de steken door in de rivier te springen.
Na het bijenincident werd het tweede lijk geborgen. De politie vermoedt dat beide doden het gevolg zijn van een bootongeluk, gezien de aangetroffen bootwrakken en andere spullen in de rivier. Het onderzoek is nog gaande.
- Geen Stein, wel Rigters in eindselectie Natio..
- Kortgeding PVP tegen CHS en president!..
- FBI Intensiveert Onderzoek naar Cartel Gelinkt aan Maduro-r…..
- AZP neemt eerste fase West Wing project in gebruik..
- Landsdienaren die kandidaat zijn voor verkiezingen vrijgest…..
- ‘Batik Reimagined. Where tradition meets innovation’ fusie …..
- Internet Apoera plat na inbraak bij Telesur..
- ‘Presidenten Wijdenbosch, Venetiaan en Santokhi hebben bijg…..
- SHI veroordeelt beschadiging en diefstal van beelden van Ga…..
- Filipijnen sturen ex-president Duterte naar ICC voor moorde…..
- SVB en SML gaan over tot digitale verkoop toegangskaarten v…..
- EZ-minister Kuldipsingh: “Goede standaarden maken economie …..
- CARICOM: ‘Ramdin als secretaris-generaal een historische mi…..
- Joerawan: ‘Regering moet directeur ontslaan voor rust en or…..
- BEP verwacht invloed Ramdin bij uitvoeren vonnissen..
- 200 percelen langs Libanonweg uitgegeven..
- Permanente expo Anton de Kom in Openluchtmuseum Nieuw-Amste…..
- Filipijnse oud-president Rodrigo Duterte gearresteerd..
- Project ‘Labor Market Alignment with New Industries’ moet d…..
- Filipijnse oud-president Duterte opgepakt wegens misdaden t…..
- PVV verslaat Broki met 4-0..