ABOP-assembleelid Miquella Huur geeft aan dat de uitvoering van het beleid in de afgelopen jaren voor de helft geslaagd is en benadrukt dat er altijd ruimte is voor verbetering. Ze merkt op dat onderwijs en volksgezondheid meer prioriteit hadden moeten krijgen, vooral in het binnenland. Dit zei Huur tijdens de registratie van politieke organisaties op het terrein van KKF.
Huur hoopt dat de ABOP in de komende regeerperiode meer ruimte krijgt om zaken anders aan te pakken. Ze wijst erop dat kinderen in het binnenland pas meer dan een maand na de heropening in oktober weer naar school konden gaan en benadrukt dat zij gelijke kansen moeten krijgen als hun stadsgenoten.
Klimaatverandering heeft er mede voor gezorgd dat de scholen later begonnen. Huur heeft haar werk als volksvertegenwoordiger als intensief ervaren, gezien de vele taken die ze moest combineren en de balans die ze moest vinden.
Ze stelt dat de ABOP zich sterk heeft gemaakt om vrouwen en jongeren de kans te geven zich te profileren in verschillende posities. Als vrouw binnen de partij heeft ze veel tijd besteed aan het lezen van stukken en wetten om de samenleving beter van dienst te zijn.
- SEOB pleit voor vervolgprogramma IMF..
- Minister Kuldipsingh grotendeels tevreden over prestaties..
- Man opgepakt in Stolkertsijver voor illegaal vuurwapenbezit..
- USD 700 miljoen in de wacht voor Surinaamse economie, volge…..
- ‘Between the Lines’ hoopt op partner voor organisatie Sophi…..
- Gewapende overval op woning en tandartspraktijk..
- Vernoeming Bureau Nieuwe Haven naar inspecteur Herman Goodi…..
- Producten uit India zijn niet vreemd voor Suriname..
- Pocketboek belicht verworvenheden regering..
- Pg bespreekt actuele situatie in ressort Kabalebo..
- Adhin enorm blij en dankbaar dat OM teruggefloten is door h…..
- Brunswijk uit kritiek op controle kiezerslijsten binnenland..
- Daders nemen buit van SRD 80.000 en US$ 4500 mee..
- Vicepresident uit kritiek op gang van zaken rond controle k…..
- Markoesa-project krijgt nieuwe injectie..
- Man met illegaal vuurwapen in verzekering gesteld..
- Pg Paragsingh oriënteert zich te Apoera..
- Abrahams kondigt maatregelen aan tegen OM bij regeermacht N…..
- NDP: na politieke vervolging is er nu gerechtigheid..
- Grote drukte bij de afgifte van Moni Karta..
- Bee: ‘In principe is de regering nu in overtreding’..